„ Myślisz by zostać konsultantem ślubnym, ale nie wiesz do końca czy to jest praca dla Ciebie. Nie jesteś pewna/ny, czy masz szansę sprawdzić się w tym zawodzie ? Jesteś w idealnym miejscu ! Na tym kursie rozwieję twoje rozterki, pokaże jak masz to zrobić i zmotywuję Cię do działania. Pokażę Ci jak możesz zbudować swoja markę przy optymalizacji kosztów.  Nie wiesz czy i jak zacząć swoja drogę jako Wedding Planner ? Na tym kursie powiem Ci jak to zrobić.

4 dniowy 32 godzinny kurs Master
w Agencji Spinki, Kielce

Kurs „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” kieruję do osób, które samodzielnie chcą budować swój biznes i karierę konsultanta ślubnego. Na tym szkoleniu uzyskasz kompletną wiedzę, dzięki której szybciej i łatwiej osiągniesz postawione sobie cele. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć jak stworzyć własną markę agencji ślubnej.

Wszystkie tematy omawiam bardzo szczegółowo, wraz z dokładną analizą sytuacji. To takie case study zawodu konsultanta ślubnego i prowadzenia agencji ślubnej. Powiem Ci jak pozyskać klientów i w jaki sposób tworzyć skuteczne sprzedażowo oferty. Poprowadzę Cię przez proces dobieranie podwykonawców po organizację przyjęcia weselnego.

Zobaczysz jaki jest sposób myślenia i podejścia do swoich obowiązków ludzi, którzy są w stanie osiągnąć sukces. Poznasz cechy charakterystyczne wysokiej jakości usług i nauczysz się jak oceniać i wybierać wartościowe jakościowo propozycje spośród morza ofert na rynku, niestety najczęściej kiepskiej jakości i po zawyżonych cenach. Ale po szkoleniu będziesz wiedzieć jak odróżnić specjalistę od chałturnika. Poznasz ludzi z pasją i zobaczysz, że branża ślubna w Polsce dopiero się rozwija i jest jeszcze mnóstwo do osiągnięcia w tej dziedzinie.

Z kolei rozbudowany panel social mediów pokaże Ci jak budować wizerunek i rozwijać swoją markę. Dowiesz się jaki wpływa maja na Twój biznes i poznasz jak w łatwy i przyjemny sposób prowadzić niemal bezkosztowo social media.

Zagłębimy się w tajniki zawodu, które mogą ułatwić Ci wybranie swojej drogi do sukcesu w branży ślubnej. Wiem, że o tym marzysz. A ja wiem, jak tego dokonać. Pokażę Ci jak tego dokonać.

Wiedza i motywacja to jedne z najważniejszych czynników prowadzących do celu. Jak ją zdobyć, jak ją w sobie w sobie znaleźć ? Ja mam na to swój sposób, który okazał się skuteczny i chcę Ci o nim opowiedzieć. Sama jestem bardzo ambitna i waleczna, stawiam sobie wysokie cele i realizuję je z powodzeniem. Nie boję się pokonywać przeszkód i nigdy się nie poddaję. Takimi samymi ludźmi się otaczam, dlatego chcę się z tym z Tobą podzielić. Dlatego do tego szkolenia zaprosiłam moich partnerów z branży, którzy także osiągnęli sukces. Są wśród nich firmy oświetleniowe, najlepsi z branży foto i wideo, mistrzowie dekoracji ślubnych, wirtuozi muzyki i specjaliści od social mediów. To mistrzowie w swoich dziedzinach. Zbudowali swoje firmy od podstaw, a Ty dowiesz się jak im się to udało.

Podczas panelu biznesowego przejdziemy przez proces założenia agencji ślubnej, aż po zarządzanie firmą. Pokażę Ci sposoby wyceny Twoich usług, koszty prowadzenia agencji oraz zyskowność tego biznesu. Powiem Ci na czym możesz zaoszczędzić pieniądze reklamując swoje usługi, a w co warto inwestować. Gdzie i jak szukać i pozyskać pierwszych klientów oraz jak zbudować swoje portfolio, gdy dopiero zaczynasz.

Zabiorę Cię do jednego z prestiżowych kieleckich hoteli, gdzie weźmiesz udział w degustacji menu weselnego, połączonego z wykładem someliera. Dowiesz się od managera hotelu jak powinno wyglądać spotkanie z parą młodą i lokalem. A na koniec poznasz tajniki tworzenia dobrze dobranej do rodzaju przyjęcia oferty weselnej.

Odwiedzimy również salon sukien ślubnych i omówimy wybór sukni w oparciu o najnowsze trendy w modzie.

Ale to nie wszystko. Na koniec przygotowałam prawdziwą niespodziankę. Jedną z najważniejszych wartości tego szkolenia jest możliwość koordynacji prawdziwego dnia ślubu. Jest to taka wisienka na torcie dla Ciebie, jako początkującego konsultanta. Kropla doświadczenia, ale morze wiedzy na początek Twojej drogi do sukcesu.

Zainwestuj w siebie. Naucz się na moich doświadczeniach, aby później łatwiej rozwijać się jako konsultant ślubny. Ja nie miałam takiej możliwości, dlatego teraz moją misją jest dzielenie się wiedzą z innymi w imię popularyzacji zawodu, szerzenia wiedzy i dbania o jakość w branży ślubnej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą szkolenia.


SZKOLENIOWCY

Trudno jest opisać samą siebie. Poprosiłam, by zrobili to za mnie moi bliscy, współpracownicy i moje pary.
Poznaj nas  lepiej poprzez słowa tych, którzy znają nas doskonale.

KARINA

To dzięki niej 12 lat temu powstały Spinki i od tamtej pory udowadnia, że marzenie mogą zyskać realny kształt. To kobieta wizjonerka z doskonałym wyczuciem stylu, wyznaczająca trendy. Doskonale zna zasady savoire vivre’u, w końcu miała być dyplomatką. Na szczęście obejrzała film „Powiedz tak” i zapragnęła, by w Polsce zaistniał taki zawód jak konsultant ślubny. I chociaż mówiono jej, że to się nie uda – udowodniła, że jest inaczej. To cała Karina. Organizuje jedne z najtrudniejszych przyjęć weselnych w różnych regionach w kraju, np. międzynarodowe wesela skomplikowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, wesela arystokratyczne uwzględniające protokół dyplomatyczny, kameralne przyjęcia i te, na których bawiło się ponad 700 osób.

NORBERT

Manager Spinek, strateg, który zarządzaniem wielkimi spółkami zdobył ogromne doświadczenie. Teraz wykorzystuje je nie tylko tworząc plany rozwoju Spinek, ale przekazując na szkoleniach wiedzę o tym, jak działać na rynku. Doskonale porusza się w zagadnieniach dotyczących finansów, zna nowinki technologiczne, które stara się wdrażać w firmie. Bez problemu porusza się w sieci wiedząc w jaki sposób działać w mediach społecznościowych. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało ma umysł analityczny, lubuje się w liczbach i zna się na nowoczesnym marketingu. Nie zawsze odróżni piwonie od frezji, ale ta działka należy do dziewczyn. Norbert jest także doskonałym koordynatorem, który potrafi rozwiązać każdy pojawiający się problem. I chętnie Wam o tym opowie na szkoleniu.

AGATA

Właścicielka małopolskiego oddziału Spinek. Łączy wieloletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach z umiejętnościami zdobytymi podczas organizacji wielu nietypowych ślubów i wesel. Ma wspaniały gust i wyczucie. Zna się też na ludziach. A dzięki sile jej spokoju wiele panien młodych nie stresowało się w dniu ślubu. Jakimś magicznym sposobem umie zapanować nad każdą sytuacją. Agata specjalizuje się w niemożliwym, ma licencję na cuda i potrafi spiąć elementy nie do połączenia tak, że wszyscy oniemieją z zachwytu. Jej pary młode powierzają jej zadania nie do wykonania, a ona i tak daje radę. Jako szkoleniowiec skupia się na przekazaniu wiedzy praktycznej, popartej licznymi doświadczeniami. Umie zainteresować tak, że uczestnicy nie chcą przerwy. Zresztą, przekonacie się sami.

CEL KURSU

Akademia Ślubna Pani Spinki powstała z marzeń, ale opiera się na bardzo realnych założeniach. Moja misja podnoszenia jakości w branży ślubnej jest konkretnie przekazywana na szkoleniach. Celem szkolenia jest szerzenie wiedzy dotyczącej organizacji ślubu i wesela. Uczę zarządzania projektami i ludźmi. Od tworzenia firmy i zarządzania nią po zaplanowanie wesela dla klientów i współpracę z podwykonawcami. Z moim zespołem kładę nacisk na jakość, uczę szacunku do pracy, do zespołów, z którymi się współpracuje. Przekazuję wiedzę kim tak naprawdę jest konsultant ślubny. Wedding planner musi mieć wiedzę z różnych dziedzin, powinien znać się na zarządzaniu budżetem, potrafić oceniać jakość i tego uczymy na moich szkoleniach. Pokazuję jak pilnować całości projektu, jakim jest wesele, a nie skupiać się tylko na jednej jego części (np. dekoracjach). Pokazujemy na czym polega dobrze zorganizowane wesele, spersonalizowane, z odpowiednio dobraną muzyką, jedzeniem. W doskonałym jakościowo lokalu, z uwzględnieniem preferencji pary młodej, ale nie zapominając przy tym o komforcie gości. Na szkoleniu zdobywa się wiedzę na podstawie licznych przykładów, konkretnych case’ów wesel, bo kładę nacisk na praktyczną wiedzę. Dlatego po moim szkoleniu kursanci mają możliwość udziału w koordynacji prawdziwego ślubu. Dzięki temu zdobywają praktyczne umiejętności pracy ze scenariuszem dnia ślubu. Mają za zadanie zarządzać ludźmi. Sprawdzają się podczas pracy w stresujących warunkach. I potrafią sprawdzić teorię w praktyce.

BŁYSKOTLIWA KARIERA WEDDING PLANNERA

CECHY SZCZEGÓLNE KURSU

PROGRAM KURSU

Ilość godzin wykładów i ćwiczeń: 4 dni, 32 godziny. Od 10 do 18 każdego z czterech dni szkoleń

DZIEŃ PIERWSZY

ZOSTAŃ KONSULTANTEM ŚLUBNYM. WPROWADZENIE DO ZAWODU I BRANŻY ŚLUBNEJ

Kim jest konsultant ślubny

Analiza rynku ślubnego w Polsce

Gościnny wykład firmy oświetleniowej

Wizyta w Grand Hotelu ****

Współpraca z Parą Młodą i Rodzicami

Ślubny Savoir-Vivre

Podsumowanie I dnia kursu

DZIEŃ DRUGI

ORGANIZACJA ŚLUBÓW I PRZYJĘĆ WESELNYCH

Etapy organizacji przyjęcia weselnego

Współpraca z podwykonawcami

Gościnny wykład fotografa, kamerzysty lub zespołu weselnego

Organizacja Ślubu

Organizacja Przyjęć weselnych

Podsumowanie II dnia kursu

DZIEŃ TRZECI

DOCHODOWY BIZNES WEDDING PLANNERA

Zakładamy Firmę – Zarządzanie

Sprzedaż

Etapy współpracy z klientem

PR / Marketing w branży ślubne

Własna strona internetowa www

Znaczenie Social Mediów w marketingu

Podsumowanie III dnia kursu

DZIEŃ CZWARTY

STYLIZACJA  I  KOORDYNACJA ŚLUBÓW I WESEL

Stylizacja ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu – główne założenia i cele

Co dalej po szkoleniu

Podsumowanie kursu 

Po kursie otrzymujesz

SYLWETKA ABSOLWENTA

Tworząc “Błyskotliwą Akademię Wedding Plannera” doskonale wiedziałam z jaką wiedzą ma wyjść osoba z mojego szkolenia. Chcę, by każdy, kto ukończy szkolenie doskonale poruszał się na rynku ślubnym zarówno jako konsultant ślubny, jak i przedsiębiorca. Absolwent wie czym jest doskonała organizacja wesela; w jaki sposób rozłożyć ją w czasie pozostałym do dnia ślubu. Wie jak oceniać portfolio podwykonawców i w jaki sposób czytać ich oferty, bo potrafi określić czy jest ona warta swojej ceny. Zna rynek ślubny. Umie napisać scenariusz. Wie jak koordynować dzień ślubu. Umie przewidzieć problemy, które mogą się zdarzyć w dniu wesela i potrafi im zapobiec. Osoba po szkoleniu ma wiedzę w jaki sposób stworzyć silną markę agencji ślubnej; jak być przedsiębiorczym, jak wystartować ze swoją firmą i nie popełniać podstawowych błędów. Ale będzie wiedzieć jak działać, gdy praca wedding plannera ma być tylko dla niego dodatkowym zajęciem. Potrafi pozyskać klientów, ma wiedzę gdzie ich szukać i jak do nich dotrzeć. Zna sposoby, by wycenić swoją pracę i utrzymać się na rynku ślubnym. Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” może pracować jako samodzielny konsultant ślubny, ma wiedzę i umiejętności by założyć własną firmę. Może być drugim konsultantem ślubnym i pracować dla innych agencji. Osoba, która ukończyła szkolenie może zostać koordynatorem ślubów i wesel, o ile wzięła udział w praktykach. Wiedza zdobyta na szkoleniu pomoże w prowadzeniu biznesu ślubnego. Absolwent może pracować jako meneger lokalu, sali weselnej, hotelu. Absolwent ma wiedzę i umiejętności, które pozwolą na organizację własnego ślubu i wesela.

TERMINY I MIEJSCE KURSÓW


KIELCE

17 – 20 stycznia  2019
KURS ZAKOŃCZONO
11 – 14 kwietnia  2019
BRAK MIEJSC
11 – 14 lipca 2019
ZAPISY TRWAJĄ
08 – 11 sierpnia  2019
ZAPISY TRWAJĄ

17 – 20 października 2019
ZAPISY TRWAJĄ
Termin wkrótce
termin wkrótce
Termin wkrótce
termin wkrótce
Termin wkrótce
termin wkrótce

CENA

Oprócz wiedzy eksperckiej w cenie szkolenia są:

MATERIAŁY SZKOLENIOWE
książkę szkoleniową wraz z pendrivem
CERTYFIKAT
Tytuł Master of Wedding Planner & Wedding Manager
PRAKTYKA
koordynacja i organizacja ślubu i wesela
GWARANCJĘ MAŁYCH GRUP
maksymalnie do 10 osób
KAMERALNĄ ATMOSFERĘ
w biurze i w Spinkowej sali szkoleniowej
WSPARCIE MERYTORYCZNE PO SZKOLENIU
tego nie ma nikt w ofercie szkoleń. Będę Cię wspierać na etapie zakładania firmy i zawsze możesz liczyć na moją pomoc.
CAŁODZIENNY CATERING
woda, kawa i herbata bez ograniczeń, a także mini przekąski + 4 lunche
UPOMINKI
niespodzianka
PANELE EKSPERCKIE
wykłady ekspertów z branży ślubnej

Czas trwania: 4 dni po 8 godzin ; czwartek – niedziela
W godzinach: 10.00 – 18.00
Cena: 2550 zł

550 zł płatne przy zapisie. Pozostała kwota płatna przelewem bądź gotówką w dniu szkolenia.

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie rabaty

5% RABATU

przy zgłoszeniu się na szkolenie na 30 i więcej dni przed terminem szkolenia

10% RABATU

przy jednoczesnym zgłoszeniu dwóch osób

DUŻE RABATY

przy zgłoszeniu większej liczby osób

Rabaty są naliczane automatycznie po zapisaniu się na kurs

Sprawdź KURS PODSTAWOWY VADEMECUM WEDDING PLANNERA

Z DUMĄ DZIELĘ SIĘ Z TOBĄ REKOMENDACJAMI

Wszystkim niezdecydowanym polecam z czystym sumieniem szkolenie dla konsultantów ślubnych w Akademii Pani Spinki. Ogrom wiedzy, doświadczenie, profesjonalizm a przy tym empatia Kariny i Agaty, które zarażają energią i chęcią do działania w zawodzie wedding plannera - cóż więcej chcieć ?!!! Z wielką przyjemnością mogę teraz wcielać w życie zdobytą wiedzę, bardzo dziękuję.
Beata Kluczyk-Jastrowicz
Polecam wszystkim zastanawiającym się nad wybraniem zawodu konsultanta ślubnego. Na szkoleniu dowiecie się nie tylko jak technicznie podejść do tematu ślubu, jak prowadzić agencję, jak weryfikować podwykonawców, ale również tego jak bardzo można pokochać ten zawód i ile satysfakcji może on nam dać 🙂 Szkolenie odbywa się w bardzo miłej atmosferze, wiedza jest przekazywana w bardzo trafny sposób, poparta wieloma przykładami. Jestem w 110% zadowolona 🙂 i polecam całym sercem
Marzena Wiśniewska
Szkolenie w Agencji Spinki to trzy dni wypełnione ogromną wiedzą i doświadczeniem prowadzących a także niezrównaną atmosferą. Dziewczyny dzielą się swoimi umiejętnościami doskonalonymi przez lata, znają branżę ślubną jak własną kieszeń i to wszystko przekazują swoim kursantkom w bardzo jasny i klarowny sposób. Obecność przedstawicieli wielu zawodów związanych z tą branżą bardzo wzbogaca merytorycznie treść szkolenia. Jeśli ktoś chce zostać wedding plannerem, to szkolenie jest świetnym wyborem - jak się uczyć to tylko od najlepszych! Dziewczyny, dziękuję jeszcze raz
Magdalena Zięba
Hmm moim zdaniem, jeżeli chodzi o szkolenie u Spinek to Facebook powinien podnieść skale oceny co najmniej do 6 gwiazdek! Sama daje 10! 12 letnie doświadczenie Kariny w branży ślubnej daje nam pewność, że nikt nie zna się na swojej pracy lepiej i dostajemy porządną dawkę wiedzy (co ważne: nie suchą teorię!) rozwiewa wszelkie wątpliwości co do wykonywania tego zawodu. Wykłady, ćwiczenia, degustacja menu, spotkania z ludźmi z branży, koordynacją ślubu i wesela - wszystko to znajdziecie w ofercie szkoleniowej Spinek. Tak jak wyżej wspomniałam dla mnie 10/5
Dominika Czerwińska
Super szkolenie, przyjemna atmosfera, prowadzące z dużym doświadczeniem w branży, dużo praktycznych przykładów i warsztatów, spotkania z podwykonawcami, możliwość poznania osób z branży. Gorąco polecam wszystkim którzy przygotowują się do zawodu konsultanta ślubnego!
Gosia Majer
Jeśli chcesz zdobyć rzetelną wiedzę o zawodzie konsultanta ślubnego a przy tym nie usnąć z nudów na wykładach, to wybierz się do Kielc. Tutaj Karina i Agata podzielą się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Każdy dzień szkolenia jest wypełniony warsztatami, degustacjami i spotkaniami z podwykonawcami. Co ważne, zaraz po szkoleniu dostaniesz zaproszenie na praktyki, czyli koordynację ślubu prowadzonego przez Spinki. Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Jeśli miałabym wybierać jeszcze raz, to bez wahania wybrałabym Spinki.
Izabela Gołacka
Świeżo po szkoleniu poprowadzonym przez Perfect Moments, wyszłam z głową pełną inspiracji i pomysłów! Lata doświadczeń sprawiły, że omawiane zagadnienia nie były czystą teorią wyczytaną z książki, a popartą wieloma przykładami z życia opowieścią o własnych doświadczeniach, z których wnioski zostały przelane na papier, a nie odwrotnie. Szkolenie dało mi nowe, świeże spojrzenie nie tylko na branże ślubną ale i także na siebie! Dziękuje i pozdrawiam
Sylwia Oko
Polecam w 100% wszystkim kobietom, które chcą spełniać ludzkie marzenia jak i również swoje w ten wyjątkowy dzień. Szkolenie spełniło moje wszelkie oczekiwania, 3 dni to dużo a zarazem bardzo mało ale wystarczająco aby na początek się czegoś dowiedzieć. Po szkoleniu jestem zmotywowana i gotowa do działania jako konsultantka ślubna. Materiały, które otrzymałam na szkoleniu na pewno nie raz będą mi pomocne ponieważ wszystko co najważniejsze jest w nich zawarte. Dziękuję jeszcze raz!
Klaudia Kościelniak
Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie szkolenia nie tylko pozostały bez zarzutu, ale przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności. Pełen profesjonalizm, bardzo miła i przyjazna atmosfera. Serdeczne podziękowania dla Pani Kariny i Pani Agaty.
Marta Xrz
Szkolenie z Karina i Agatą było bardzo profesjonalne. Ogrom wiedzy które nam przekazały w świetny sposób na pewno nam się przydadzą. Mam nadzieję te świetne kobiety jeszcze spotkać w swoim życiu
Eli Piaszczyńska
Szkolenie dla konsultantów ślubnych przeprowadzone w profesjonalny sposób, poparte przykładami z życia. Lista tematów związana z tym zawodem wyczerpana do maksimum, prowadzący chętnie wyjaśniają każdą kwestię. Bardzo polecam każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z agencją ślubną!
Agnieszka Czywińska
Szkolenie otwiera oczy na temat całej organizacji wesel i ślubów. Pokazuje jak odpowiedzialna jest stanowisko Konsultanta Ślubnego. To ogrom pracy opartej na dograniu ze sobą tysiąca szczegółów. Spięcie ich w jedną całość i stworzenie tego najpiękniejszego momentu dla Pary Młodej w Zaczarowany dla Nich i Magiczny Czas, jakim jest ich Nowa Droga Życia już wspólnie. Polecam szkolenie w Agencji SPINKI prowadzone przez profesjonalistów z dużym bagażem doświadczeń i wiedzy teoretycznej opartej na wiedzy przede wszystkim praktycznej. Pozdrawiam
Karolina Adamska
Zdecydowanie warto!!! Wszystkim którzy zastanawiają nad pracą przy organizacji ślubów serdecznie polecam szkolenie w Akademii Spinki! Jest to nauka od najlepszych! Dużo praktycznych informacji, porad i wiedzy potwierdzonych wieloletnią pracą i doświadczeniem dziewczyn. Mnie osobiście, szkolenie utwierdziło w moich planach, a dzięki zdobytej wiedzy mogę przystąpić do działania
Olga Pijanowska
Szkolenie znacznie przerosło moje oczekiwania, oprócz świetnej atmosfery w trzy dni przekazana została wiedzą zdobywania podczas dziesięcioletniej praktyki, a to jeszcze nie koniec, bo możemy również uczestniczyć w koordynacji ślubu na żywo! Polecam
Diana Gontarz
Szkolenie Spinek było fascynujące! Począwszy od pokazania prawdziwej pracy Konsultanta ślubnego, ogromu jego pracy, zaangażowania, niespodzianek z jakimi powinien się liczyć aż po najważniejsze - merytoryczną wartość szkolenia. Spinki uświadamiają jaka pełna miłości i emocji jest to praca. Dziękuje, bo utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że to jest moja droga. Gorąco polecam!
Karolina Gorczyca
Świetne szkolenie! Fantastyczni ludzie! Jeżeli uczyć się to tylko od najlepszych, a Agencja Spinki właśnie do nich należy. Niestety dwa dni szkolenia szybko zleciały, ale nie był to zmarnowany czas. Był wykorzystany w 100%
Barbara Szustakowska
Niedawno odbyłam szkolenie na konsultantkę ślubną. Co mogę powiedzieć. Nic dodać, nic ująć, 100% satysfakcji! Miła i przyjazna atmosfera, która sprzyjała dyskusji, czy zadawaniu pytań. Nasz podręcznik szkoleniowy zawiera wszystko, co powinien. Informacje podczas kursu były przekazane dokładnie, zrozumiale i ciekawie, co sprawiło, że czas leciał zdecydowanie za szybko. Mao tego, po kursie zostajemy w kontakcie, a Spinki chętnie doradzą, czy pomogą. Polecam ten kurs wszystkim, którzy tak jak ja chcą zostać konsultantkami.
Oliwia Rękas
Zdecydowanie polecam szkolenie u SPINEK. Bardzo merytoryczny i ciekawy weekend. Karina i Agata chętnie dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. A co ważne, nie zapominają o swoich kursantkach po szkoleniu. Są otwarte i zaangażowane w to co robią na 300% Dzięki dziewczyny! P.S. Uwielbiam wasze materiały szkoleniowe
Joanna Jabłońska
Właśnie jestem po szkoleniu u Kariny. Były to 3 dni pełne wiedzy i świetnej atmosfery. Przekazała nam bardzo dużo wiedzy a , że na co dzień pracuje w sali bankietowej, pokazała mi co mogę zmienić w swojej codziennej pracy, aby podnieść jakość świadczonych usług. Każdej osobie polecam szkolenie , które chodź trochę
Magdalena Długosz
Szkolenie organizowane przez SPINKI, w którym miałam okazję uczestniczyć to teoria, ale przede wszystkim praktyka i doświadczenie. Agata i Karina dokładnie omawiają zagadnienia niezbędne do założenia oraz funkcjonowania firmy, a wszystko jest podparte wieloletnim doświadczeniem. Niezwykle kreatywne, tworzą miłą atmosferę, chętnie odpowiadają na wszystkie pytanie, rozwiewają wszystkie wątpliwości, a do tego podają wiele przykładów z życia wziętych. W 100% jestem zadowolona ze szkolenie, polecam i wiem, że to był najlepszy wybór! Dziękuję raz jeszcze!
Ania Opiekulska
Szkolenie w Akademii Pani Spinki to był najlepszy wybór. Jak wiadomo kursów na konsultantów ślubnych jest wiele i jak wybrać ten najlepszy. Mnie urzekły śluby które Spinki organizowały. Jak się uczyć to tylko od najlepszych. Karina z Agatą w ciągu 2-dniowego szkolenia przekazały tyle cennej wiedzy, zarażały pozytywną energia. Dzięki Nim wiem co chcę robić i jakie działania podjąć by urzeczywistnić marzenia. Polecam
Monika Bohatyrewicz
Serdecznie polecam szkolenia organizowane przez Agencję Spinki. W trakcie 3- dniowego spotkania w niezwykle przystępny sposób przekazano nam wiedzę dotyczącą kompleksowej organizacji ślubów i wesel. Poruszono m. in. zagadnienia dotyczące założenia agencji ślubnej, marketingu, współpracy z podwykonawcami oraz koordynacji dnia ślubu. Co ważne, zajęcia były prowadzone przez praktyków/pasjonatów z bogatym doświadczeniem w zakresie projektów weselnych. Wartością dodaną jest fakt, że podczas szkolenia udostępniono nam wzory dokumentów na których pracuje konsultant ślubny (umowy z klientami, podwykonawcami, harmonogramy, kosztorysy, scenariusze), a także, że istnieje możliwość poznania praktycznej strony zawodu poprzez udział w koordynacji dnia ślubu. Co istotne szkolenie nie miało charakteru formalistycznego, panowała luźna atmosfera, co sprzyjało współpracy i wzajemnej wymianie myśli. Nie żałuję swojej decyzji i gdybym miała cofnąć czas wybrałabym szkolenie organizowane przez Agencję Spinki:) Serdeczne podziękowania dla Kariny C. i Agaty
Kar Pie
Z całego serca mogę polecić Agencję Spinki, a zwłaszcza zarekomendować wyjątkowe trzydniowe szkolenie, które było skarbnicą wiedzy - profesjonalne i konstruktywne. Wyjątkowa atmosfera sprawiła, że cała grupa uczestnicząca w szkoleniu stała się zgraną paczką, która do dziś jest w kontakcie. Wszystko za sprawą cudownych Spinek - Kariny i Agaty. Ukłon w Waszą stronę dziewczyny. Chapeau bas dla Was za trud jaki włożyłyście w budowę ślubnego imperium i potężny sukces jaki już odniosłyście! Najlepsze życzenia dla Was i do zobaczenia na praktykach!
Maz Marcelina
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu w Akademii Pani Spinki. Podczas dwudniowego szkolenia otrzymałam mnóstwo cennych informacji - nawet więcej niż się spodziewałam. Bardzo istotne było dla mnie doświadczenie Kariny, którym bardzo chętnie się z nami dzieliła, opowiadając o pracy konsultanta ślubnego. To właśnie na tym szkoleniu poznałam tak naprawdę z czym wiąże się praca takiej osoby - nie same plusy, ale również negatywne aspekty, które były dla mnie ważne. Wszystkie spotkania zorganizowane w ramach szkolenia wiele wniosły - zarówno wiedzy jak i refleksji - a spotkań było, jak dla mnie, naprawdę wiele. Bardzo cenny czas! Jeśli ktoś się waha, ja serdecznie polecam!
Iga Delegiewicz
Jestem wciąż pod ogromnym wrażeniem po szkoleniu w Akademii Spinki. Rzetelnie przygotowane materiały oraz bezcenna wiedza praktyczna, wynikająca z wielu lat doświadczenia, sprawiły, że pełna energii zabieram się do pracy. Szczerze polecam i zachęcam do spędzenia tych kilku dni w gronie specjalistów z branży gotowych podzielić się swoją wiedzą
Daria Misiak-Kupczyk
Szkolenie w Agencji Spinki to 2 dni niesamowitej energii! Dawka przydatnej i niezbędnej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w pigułce. Agencja charakteryzuje się doskonałą znajomością branży, zna odpowiedzi na wszystkie pytania - nawet te dociekliwe i rozwiewa wszelkie wątpliwości osób chcących otworzyć swoje agencje. Dodatkowym atutem są różne lokalizacje szkoleń - co świadczy o otwartości i dostępności agencji dla każdego. Szkolenie to jedno, natomiast to co najważniejsze, to wsparcie agencji po szkoleniu! Pełna dostępność i wyciągnięcie pomocnej dłoni do drugiego człowieka to jest to co cenie sobie najbardziej! Najlepszym dowodem na pełny profesjonalizm szkoleń jest fakt, że ja uczestniczyłam w styczniowym szkoleniu w Krakowie i od tego czasu jestem tak pochłonięta zakładaniem własnej agencji, że dopiero teraz znalazłam czas na polecenie w 100% Agencji Spinki. Profesjonalizm, otwartość i gotowość do pomocy - te słowa najlepiej określają Spinki.
Klaudia Stępień
Niesamowite podejście, atmosfera, pełen profesjonalizm. Pasja ,zaangażowanie ,czuć ze Spinki kochają to co robią. Kobiety Petardy Czekam niecierpliwie na możliwość koordynowania wesela. Cudowne jest to ,ze Spinki „zarażają” swoją pasja 😀 , 3 dni - niesamowite dni. Szkolenie dało mi obraz tego jak może wyglądać moja dalsza droga. Spinki - wymiatacie. Raz jeszcze i do zobaczenia niebawem.
Kasia Wiatr
Choć od mojego udziału w szkoleniu Spinek minęło już trochę czasu, to nadal uważam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Nie było to typowe szkolenie - odbębnić i zapomnieć. To było fantastyczne przeżycie! Ogrom przekazanej wiedzy opartej na niesamowitym doświadczeniu, wspaniała atmosfera dzięki Karinie, która powinna być i mam nadzieję, że jest, inspiracją dla wszystkich konsultantów ślubnych, a przede wszystkim motywacyjny kop do spełniania marzenia o byciu wedding plannerem! Tak jak VOGUE jest biblią mody, tak podręcznik SPINEK powinien być biblią każdego konsultanta ślubnego! Kolejnym plusem była możliwość sprawdzenia siebie i zdobytej wiedzy na koordynacji ślubu, w moim przypadku ze Spinką Anetą. Spinka Aneta - niesamowita osoba, pełna ciepła i otwartości, chcąca pokazać nam jak piękny jest ten zawód, sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla mnie! Jeśli ktoś nadal zastanawia się, czy warto wziąć udział w szkoleniu - WARTO, bo jest to najlepsza inwestycja w siebie! Po stokroć dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tych wspaniałych momentach!
Aneta Szproch
Polecam wszystkim!!! Spinki to pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera, fantastyczni ludzie. Szkolenie prowadzone rzetelnie i z sercem. Dziewczyny dzielą się wiedzą i doświadczeniem, są otwarte i przesympatyczne... Chętnie wrócę, choćby na kawkę! Karina, Agata... Jesteście mega
E.S. Tabaczewska
Znalazłam się na szkoleniu u Spinek z polecenia i to był najlepszy pomysł ostatnich lat! To były wspaniałe trzy dni, ogromna ilość informacji, pozytywnej energii, wsparcia i swobodnej atmosfery. Spinki mają świetne podejście do uczestniczek szkoleń i mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła powiedzieć, ze stworzyły sobie niezła konkurencję
Aleksandra Kardynał
W ostatnim czasie odbyłam szkolenie u Spinek i powiem szczerzę, byłam pozytywnie zaskoczona ilością przekazanej wiedzy przez te 3 dni. Karina i Agata podzieliły się z Nami swoimi doświadczeniami w tej branży. Szkolenie było intensywne i program był na dość wysokim poziomie. Ponad to pragnę dodać, iż w trakcie szkolenia pojawili się inni usługodawcy z tej branży i wnieśli wiele uwag dotyczących swej dziedziny. Jeżeli zastanawiacie się nad szkoleniem z całego serca polecam Spinki, ponieważ mają coś czego inni nie mają w swojej ofercie, bowiem praktykę czyli koordynacje dnia ślubu, Ja już nie mogę się doczekać swojej Istnieje również możliwość dofinansowania szkolenia co jest również dużym plusem. Dziewczyny zarażają optymizmem i motywują do działania. Zaczynam działać w tej branży i czekam na kolejne szkolenia
Martyna Sudnikieiwcz-Pukszta
Szkolenie było super! Pełny profesjonalizm i przekazany ogrom wiedzy. Odpowiedzi udzielane na wszystkie zadawane przez nas pytania. Na szkoleniu miła, przyjazna i luźna atmosfera. Polecam w 100%! Koordynacja po szkoleniu - również świetne doświadczenie! Niezapomniane przeżycie, piękny ślub i wesele. Móc zobaczyć i w małym stopniu przyczynić się do tego to coś niesamowitego. No i oczywiście dodatkowa dawka wiedzy plus praktyki od Anety
Monika Sulek
Jeżeli ktoś pragnie spełnić marzenia i zostać konsultantem ślubnym to szkolenie u Spinek jest najlepszym wyborem! Luźna i sympatyczna atmosfera w gronie niesamowitych, otwartych, zaangażowanych ludzi, którzy potrafią dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zawodzie. Szkolenie bardzo dobre i profesjonalnie przygotowane, na którym można uzyskać cenne informacje dotyczące koordynacji. Uważam szkolenie za bardzo wartościowe i inspirujące, a o to właśnie chodzi! Jestem zachwycona i na pewno każdemu mogę polecić Spinki. Dziękuję za najlepsze szkolenie, dziewczyny są niesamowite i naprawdę się cieszę, że trafiłam akurat na nie! -Karolina Marciniak
Karolina Marciniak
Zapisanie się na szkolenie do Spinek to była jedna z lepszych decyzji w życiu - pełen profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy, zabawne i ciekawe przykłady z życia wzięte, miła atmosfera a dziewczyny cały czas uśmiechnięte Ogromnym plusem było to, że można było wziąć udział w koordynacji dnia ślubu i wesela po szkoleniu. Sama koordynacja czad ! (dzięki Anecie) odpowiadała na każde zadawane jej pytanie, spokojnie tłumaczyła i pokazywała co i jak. Wesele mega kameralne, klimatyczne i to było w tym najpiękniejsze. Dziewczyny jeśli zastanawiacie się czy warto iść na szkolenie to odpowiedź brzmi - sto razy tak ! -Karolina Zawadzka
Karolina Zawadzka
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Agencję Spinki i powiem jedno: najbardziej profesjonalne szkolenie, które pozwala przygotować się do zawodu konsultanta ślubnego jak i zaczerpnąć ślubnych inspiracji podczas trzydniowego szkolenia, Spinki zadbały o możliwość spotkań z podwykonawcami z branży ślubnej! Koordynacja wesela z Anetą była najwspanialszym dniem, bardzo Ci dziękuję. Aneta odpowiadała na każde pytanie, ma głowę pełną fantastycznych pomysłów którymi chętnie się dzieli oraz przekazuje cenne rady dotyczące pracy. Bardzo serdecznie dziękuję, dziewczyny jesteście niesamowite! Życzę Wam jak najwięcej wspaniałych ślubów i wesel! - Marta Zagórowska
Marta Zagórowska
Chciałabym podziękować wspaniałym Spinkom za interesujące, bogate (zarówno merytorycznie jak i praktycznie), profesjonalne i inspirujące szkolenie. Uważam, że to była doskonała inwestycja, która będzie procentować przez długi czas, ale przede wszystkim była to ogromna przyjemność słuchać osób tak doświadczonych i tak mocno kochających to, co robią! Koordynacja pod czujnym okiem Spinki Anety również była wyjątkowym przeżyciem! Nie ma nic piękniejszego niż nauka wśród ludzi, którzy zawsze dają z siebie więcej niż 100% możliwości i wkładają w to całe serce! Spinkom życzę wielu wspaniałych realizacji i ciągłego rozwoju, a sobie współpracy z samymi takimi profesjonalistami! - Marta Golińska
Marta Gorlińska
Brałam udział w 3-dniowym szkoleniu w Agencji Spinki i jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tych warsztatów. Praktyczne ćwiczenia, degustacja menu, możliwość koordynacji dnia ślubu i wesela, spotkania i wykłady z najlepszymi firmami z branży zdecydowanie sprawiają, ze Spinki z pewnością posiadają najlepszy program szkoleń. 12-letnie doświadczenie Kariny daje pewność, ze zna ona branże ślubna jak mało kto. Pragnę bardzo podziękować Spinkom za to, ze dzięki wiedzy zdobytej na warsztatach jestem pewna, ze jest to zawód, w którym chce pracować. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i polecam wszystkim dziewczynom, które pragną zostać konsultantkami ślubnymi jak i również przyszłym Pannom Młodym. - Martyna Foks
Martyna Foks