Kurs dekoratora ślubnego –
“Przebojowa kariera Wedding Designera”

Z Certyfikatem “Master of Wedding Designer”

Jeżeli interesujesz się tworzeniem pięknych przestrzeni i chciałabyś pracować jako dekoratorka ślubna, mamy dla Ciebie kurs stworzony specjalnie dla takich osób jak Ty. Dla początkujących i średnio zaawansowanych, którzy chcą rozwijać się w zawodzie dekoratorki ślubów i wesel.

A może pracujesz już jako dekoratorka ślubna i chciałabyś poznać nowe oblicze swojego zawodu? Pozyskiwać nowych klientów z wysokimi budżetami? Właściwie wyceniać koszty dekoracji? Ten kurs jest również dla Ciebie. 

Jeżeli natomiast jesteś Wedding Plannerką, na tym kursie podniesiesz swoje kwalifikacje z zakresu dekoracji i stylizacji ślubnych i rozszerzysz swoje usługi o dekorowanie wesel.

Ten kurs jest dla wszystkich pasjonatów pięknych dekoracji ślubnych.

Sprawdź jakie wartości niesie za sobą uczestnictwo w naszym kursie.

Cechy szczególne kursu na dekoratorkę ślubną
“Przebojowa kariera Wedding Designera”

Program kursu jest opracowany na podstawie gruntownej wiedzy z zakresu dekoracji ślubnych, potwierdzonej kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i rozwoju biznesu. Pokażemy Ci najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych oraz jak je tworzyć. Czym się inspirować, jak tworzyć dekoracje i jak sprzedawać usługi dla klienta wysokobudżetowego. Przygotowany jako case study w sposób ułatwiający przyswajanie wiedzy. Stawiamy nie tylko na wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne zajęcia podczas kursu. Jednocześnie zawarte są w nim kluczowe zagadnienia z punktu widzenia strategii dynamicznej ekspansji, przyrostu kluczowych klientów i zwiększania zysków firmy. Na kursie odnajdą się zarówno osoby nie mające doświadczenia w zwodzie dekoratora ślubnego, jak i te które chcą rozwinąć swój istniejący biznes w dużych i małych miejscowościach.

REKOMENDACJA

Firma organizująca kurs NK Group Karina Ciosk-Komorowska ul. Sienkiewicza 57/6, 25-002 Kielce, NIP 9591464775 jest właścicielem marki Akademia Pani Spinki i jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem: 2.26/00013/2018. Jest również wpisana w rejestrze Bazy Usług rozwojowych z możliwością uzyskiwania dofinansowań do 80% dla uczestników szkoleń. Posiada europejski Certyfikat Jakości kursów TGLS Quality Alliance.

ĆWICZENIA PRAKTYCZNE PODCZAS KURSU

Aranżacja przestrzeni oraz tworzenie dekoracji ślubnych i kompozycji kwiatowych w najnowszych trendach weselnych. 

ROZBUDOWANY PANEL BIZNESOWY

Powiem Ci jak założyć firmę dekoratorską i jak zrobić z tego biznes. Wyliczymy jakie są koszty początkowe. Czy oby na pewno musisz mieć duży wkład na start biznesu lub rozwój istniejącego? Nauczysz się skutecznych metod pozyskiwania klientów. Dowiesz się jak zbudować portfolio i pozyskać pierwszych klientów. Powiem Ci również jak pozyskiwać klientów Premium. Nauczysz się zasad prowadzenia kampanii reklamowych, które z powodzeniem przeprowadzisz sama. Pokażę Ci optymalizację kosztów pozyskania klientów oraz  jak zwiększać dochody w istniejącej już firmie dekoratorskiej. 

SOCIAL MEDIA

Poznasz tajniki budowania relacji w social mediach.  Nauczysz się zasad tworzenia angażujących treści, zwiększania zasięgów i pozyskiwania followersów. 

DOFINANSOWANIE I RABATY

Jest możliwość uzyskania dofinansowania ze środków UE do 80% wartości kursu. Dofinansowanie jest dla właścicieli firm oraz ich pracowników. Zarówno dla spółek jak i dla jednoosobowych działalności gospodarczych Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania z Urzędów Pracy dla zarejestrowanych bezrobotnych otwierających działalność gospodarczą. Dla zgłoszenia się jednocześnie dwóch i więcej osób oraz dla zapisujących się i opłacających kurs w całości na więcej niż 30 dni przed kursem proponujemy rabaty 10 i 5%. Dla absolwentów pozostałych kursów w Akademii Pani SPINKI rabat wynosi 10%.

WSPARCIE PO KURSIE

Po kursie dołączysz do grupy absolwentów i w każdej chwili będziesz mogła skorzystać z naszego merytorycznego wsparcia.

KOMFORT

Ceniąc wysoką jakość nauki oraz komfort uczestników, preferujemy kameralne grupy do 12 osób.

Program kursu dekoratora ślubnego

      I DZIEŃ –

      część teoretyczna

1. Social Media oraz PR i marketing dekoratora ślubnego.
2. Jak zorganizować firmę dekoratorską.  
3. Biznes plan firmy dekoratorskiej.
4. Budowanie portfolio.
5. Pozyskiwanie pierwszych i kolejnych klientów premium.

II DZIEŃ –

część teoretyczna + warsztaty

Część teoretyczna

1. Style w dekoracjach ślubnych
2. Trendy w dekoracjach ślubnych
3. Umowa z klientem – przygotowanie i jej najważniejsze aspekty
4. Współpraca z klientem – przygotowanie ofert i właściwe kosztorysowanie
5. Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz podwykonawcami

 Część praktyczna – warsztaty + sesja zdjęciowa do portfolio 

– przygotoanie kompozycji kwiatowych oraz innych elementów dekoracji stołów dla gości oraz stołu prezydialnego (różne style)
– omówienie i kosztorysowanie wykonanych aranżacji
– sesja zdjęciowa do portfolio na tle wykonanych aranżacji 

    III DZIEŃ –

    warsztaty + sesja zdjęciowa do portfolio

1. Wykonanie dwóch kompleksowych aranżacji przestrzeni – 2 style
– aranżacja stołów
– dekoracja ścianek
– aranżacja sufitu podwieszanego
– aranżacja candy baru
– umiejętność łączenia kwiatów żywych ze sztucznymi
– omówienie i kosztorysowanie przygotowanych aranżacji
– dekoracja światłem

Sesja zdjęciowa do portfolio 


W cenie kursu otrzymujesz:

 Materiały szkoleniowe – książka, wydruki wzoru umowy, kosztorysu, brief na spotkanie z klientem
Bazę polecanych firm parterskich
Notes, długopis
Certyfikat ukończenia kursu
Zdjęcia z sesji
Całodzienny bufet z kawą, herbatą i przekąskami
Lunch
Materiały do warsztatów dekoratorskich

Prelegenci:

Katarzyna Zybała-Kudła
Właścicielka firmy dekoratorskiej. Z branżą ślubną związana od kilkunastu lat. Miała zostać prawnikiem , ale poprzez pracę w rodzinnej firmie doszła do wniosku że to niekoniecznie jej droga. Spełnia się w branży artystycznej, jest pasjonatką ślubów i wszystkiego co piękne. Tworzy wspaniałe aranżacje na wyjątkowe wydarzenia i robi to z wielką pasją. Kiedy słyszy, że się nie da, że nie warto, że trzeba odpuścić to podwójnie ja motywuje i zrobi wszystko żeby osiągną to co sobie założyła. Inwestuje stale w swój rozwój i firmę, z powodzeniem tworzy własną markę i zdobywa nowych klientów. Wierzy ,że najpiękniejsze śluby są dopiero przed nią”.

Karina Ciosk-Komorowska
Kiedyś tak jak Ty stałam przed wyborami. Co robić dalej jak się rozwijać, w którym kierunku mam iść. Decyzje, od których zależeć mogło kim będę i gdzie w życiu będę.  Musiałam je podejmować na podstawie intuicji, która szczęśliwie mnie nie zawiodła i pozwoliła mi być w tym miejscu gdzie jestem. Wtedy nie było od kogo czerpać wiedzy praktycznie na żaden temat związany z branżą ślubną, a już na pewno nie z zawodem Wedding Plannera, czy też Wedding Designera.  Dlatego po 15 latach moich doświadczeń jesteśmy tu. Spotykamy się w Akademii Pani Spinki. Ja dlatego, że kocham śluby i wszystko co z nimi związane.  Ty dlatego, że jesteś chłonna czerpać z moich doświadczeń to co najlepsze. Rozwijać swoje predyspozycje i budować swoją przyszłość na silnych fundamentach rzetelnej wiedzy zdobytej w mojej Akademii ślubnej.   

Maria Wawrzykowska

Projekt Słowo – Znasz kogoś, kto jest tak zakochany w branży ślubnej, że jest z nią już związany przez wiele lat? Kogoś, kto uwielbia media społecznościowe na tyle, że potrafi o nich rozmawiać z pasją przez wiele godzin? Kogoś, kto personalizuje nawet teksty? Nie? To czas się poznać.  W branży ślubnej pracuję nieprzerwanie od 2008 roku. Zaczynałam jako wedding plannerka ucząc się zawodu od Kariny, a od wielu lat jestem drugim fotografem w małżeńskim duecie. Znam branżę ślubną doskonale, wiem jakie problemy mają początkujące firmy i dlatego pomagam im tworzyć swoje miejsca w sieci. Tworzę teksty na strony internetowe i uczę jak ujarzmić media społecznościowe. W Akademii Pani Spinki od wielu lat prowadzę szkolenia z Instagrama i Facebooka. Pokazuję jak stworzyć miejsca w sieci, zgodne z profilem firmy, by przynosiły satysfakcję, także tą finansową. I chętnie opowiem Ci jak może wyglądać Twoje miejsce w sieci. Do zobaczenia na szkoleniach! 

Sylwetka Absolwenta

Absolwent kursu zna zasady funkcjonowania firmy dekoratorskiej w branży ślubnej. Umie poruszać się w zagadnieniach związanych z marketingiem firmy i pozyskiwaniem klientów. Umie wyceniać usługi oraz kosztorysy realizacji.

Poznał trendy i style ślubnych stylizacji. Umie je kreować i wykonywać z wykorzystaniem  wiedzy o aranżacji przestrzeni. Może prowadzić samodzielnie biznes dekoratora ślubnego lub rozwijać już istniejący. 


TERMINY KURSÓW STACJONARNYCH

Rezydencja Sandomierska

Lenarczyce k/Sandomierza

14 – 16 października 2024


zapisz się

Harmonogram kursu:

Czas trwania: 25 godzin: 1 dzień 9 godzin ; 2 dni po 8 godzin.

W godzinach:

Dzień pierwszy: 09.30 – 18.30

Dzień drugi: 10.00 – 18.00

Dzień trzeci: 9.00 – 17.00

Cena: 5975 zł

W miejscu kursu za dodatkową opłatą dostępny jest nocleg ze śniadaniem na preferencyjnych warunkach.

Zaliczka 450 zł płatna przelewem po zapisie. Pozostała kwota płatna przelewem na 10 dni roboczych przed kursem. 

Zapisz się

DOFINANSOWANIE DLA FIRM I PRACOWNIKÓW DO 80%*

przy zgłoszeniu się na szkolenie na 30 i więcej dni przed terminem szkolenia


DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY dla bezrobotnych do 100%*

dla osób zarejestrowanych w urzędzie otwierających działalność gospodarczą


sprawdź kurs na wedding plannera hybrydowy
sprawdź kurs na wedding plannera on-line na żywo

Zapisz się

    PRZEBOJOWA KARIERA WEDDING DESIGNERA - 3 dniowy kurs master teoria + warsztaty

    14-16 października 2024, 5975 zł.
    Czy chcesz fakturę VAT TAKNIE

    Wyrażam zgodę marketingową na wykorzystanie wizerunkuTAKNIE