Dofinansowanie

Jako, że jesteśmy instytucją szkoleniową i jesteśmy wpisani do rejestru RIS pod numerem 2.26/000013/2018 z naszych szkoleń mogą skorzystać osoby zainteresowane dofinansowaniami z urzędów pracy oraz funduszy unijnych.

Dofinansowania z Urzędów Pracy, są dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie chcących otworzyć firmę z dofinansowaniem z urzędu. Z uwagi na to, że nie ma jednolitej procedury i wysokości dofinansowania, które może wynosić nawet 100% wartości szkolenia wraz ze zwrotem kosztów podróży, noclegów i wyżywienia po konkretne informację prosimy się udać do swojego Urzędu Pracy celem uzyskania konkretnych informacji i procedur dofinansowania. Wystarczy zgłosić wniosek o dofinansowanie szkolenia i podać nasz numer w rejestrze RIS. Urząd zgłasza się wtedy do nas i po załatwieniu formalności zapraszamy na szkolenie. Procedura nie powinna trwać więcej jak kilka dni.

Natomiast z dofinansowania z UE mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą lub ich pracownicy. Nie ma znaczenia w jakiej branży jest firma starająca się o dotację. Warunkiem jest rozszerzenie oferty o usługę wedding plannera. Jedna firma może zgłosić jedną lub kilka osób i na każdą z nich otrzymać taką samą wysokość dofinansowania.

W skrócie procedura wygląda w ten sposób, że składa się dokumenty o dofinansowanie i podpisuje się umowę o dofinansowanie z operatorem dotacji . Wysokość dofinansowania może wynieść do 80% wartości szkolenia w zależności od regionu Polski, w której zarejestrowana jest działalność. Z dotacji wykluczone są niestety woj. mazowieckie i pomorskie.

Po podpisaniu umowy firma dostaje skierowanie na szkolenie i po odbyciu szkolenia otrzymuje fakturę na pełną wartość szkolenia pomnożoną przez ilośc zgłoszonych osób. Po uregulowaniu faktury w ciągu 21 dni firma otrzymuje na konto dofinansowanie w ustalonej w umowie kwocie.

WŁAŚCICIELEM MARKI AKADEMIA PANI SPINKI JEST NK GROUP KARINA CIOSK-KOMOROWSKA

NIP 959 146 47 75
REGON 260093098
Rejestr Instytucji Szkoleniowych: 2.26/00013/2018 

Siedziba główna firmy:

25-002 Kielce, Ul. Sienkiewicza 57/6
Tel. 663 256 486
Tel. 691 236 486

e-mail: biuro@agencjaspinki.pl