Praktyki

Spełnione marzenia są piękniejsze od tych zaplanowanych

Dla absolwentów szkolenia – Master „ Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” oferuję możliwość praktyki w dwóch etapach:

  • I etap – jest w formie uczestnictwa w koordynacji prawdziwego dnia ślubu ze mną lub z jedną ze Spinek.
  • II – etap – to już kompleksowa organizacja ślubu i wesela wraz z koordynacją pod moim nadzorem

I ETAP: KOORDYNACJA DNIA  ŚLUBU

W pierwszym etapie praktyki możesz od kuchni poznać pracę konsultanta ślubnego w tym najważniejszym dniu w całej organizacji ślubu i wesela.

Podczas koordynacji bierzesz udział w :

  • Planowaniu i organizacji koordynacji
  • Szczegółowym omówieniu scenariusza ślubu i wesela
  • Skoordynowaniu logistyki: kto, kiedy, gdzie i o której godzinie ma wykonać swoją pracę
  • Ustaleniu priorytetów w koordynacji i rozdzielaniu obowiązków
  • Dopilnowaniu prawidłowego zgodnego z założeniami przebiegu przygotowań dekoracji kościoła, czy też miejsca zaślubin oraz sali bankietowej, montażu oświetlenia, przyjazdu i próby zespołu, Dj’a, foto, video, tortu, bufetu słodkiego oraz ew. atrakcji weselnych
  • Ustalanie i omawianie scenariusza przyjęcia z każdym z podwykonawców z osobna i potwierdzenie głównych złożeń do realizacji zlecenia
  • Omawiamy również i pokazujemy jak współpracować z lokalem, hotelem podczas przygotowań do wesela. Jak skoordynować pracę lokalu z pozostałą częścią wesela.
  • Uczymy i pokazujemy jak przewidywać sytuacje i wyprzedzać możliwe zdarzenia

Przez cały dzień przygotowań, a nie rzadko dwa dni lub więcej szkolimy i pokazujemy jak dobrze przygotować się do koordynacji i właściwie zaplanować cały dzień pracy dla każdego z podwykonawców. Dowiesz się jak i dlaczego, aż tak ważną rolę odgrywa koordynacja i jaki odgrywa wpływa na jakość ślubu i wesela i Parę Młodą.

Gdzie odbywa się koordynacja?

Praktyka odbywa się na terenie całej Polski. Można zgłosić się blisko swojego miejsca zamieszkania lub w innym dogodnym dla siebie miejscu. Konkretna informacja o miejscu będzie podana podczas kursu.

Kiedy odbywa się koordynacja?

koordynacja odbywa się w innym terminie niż szkolenie. Są to terminy zazwyczaj pomiędzy kwietniem, a listopadem każdego roku. Konkretna informacja będzie podana podczas kursu.

Zapisy na koordynację przyjmujemy zaraz po szkoleniu Master – Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera.

Koordynacja jest bezpłatna i jest w cenie szkolenia. Ilość miejsc jest ograniczona.

II ETAP: KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Kwalifikacja do drugiego etapu następuje po odbyciu etapu pierwszego. Kwalifikują się do niego przede wszystkim osoby zainteresowane oraz takie, które wzorowo odbyły praktykę koordynacji oraz zdały teoretyczny egzamin ze szkolenia Master, który odbędzie w ustalonym wspólnie terminie, po podjęciu decyzji o przystąpieniu do drugiego etapu praktyki.

Pójdziemy w nim o duży krok do przodu i zajmiesz się kompleksowym zorganizowaniem ślubu i wesela. Oczywiście z moją pomocą oraz ścisłym nadzorem. Obejmiesz wszystko co jest związane z organizacją, począwszy od planowania budżetu poprzez pracę nad harmonogramem przygotowań i scenariuszem dnia ślubu oraz całościową jego organizacją i koordynacją. Wesele będzie odbywać się blisko Twojego miejsca zamieszkania. W  koordynacji dnia ślubu będzie pomagać Ci jedna lub dwie doświadczone osoby.

Wierzę, a nawet jestem pewna, że po takiej praktyce będziesz w 100 % przygotowana/ny do podjęcia własnej drogi do realizowania się w zawodzie konsultanta ślubnego, albo…

po odbyciu przeprowadzonych przez nas dodatkowych szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i marketingu lokalnego, będziesz również miała/ł możliwość dołączyć do zespołu Spinek na preferencyjnych warunkach jako franczyzobiorca i wspólnie z nami rozwijać się w nowym zawodzie i oddawać się pasji tworzenia stylowych przyjęć weselnych.

Zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami i terminami kursów oraz do zapisu na najdogodniejszy dla Ciebie termin.