Akademia Ślubna Pani Spinki to miejsce które stworzyłam dla takich samych marzycieli jak ja, którzy pragną tworzyć najpiękniejsze ślubne przyjęcia i chcą to robić doskonale. Nazywam się Karina Ciosk i wprowadzę Cię w świat ślubów wraz z ekipą, którą skrupulatnie dobieram, byś wynieść z moich lekcji jak najwięcej wiedzy o ślubnym świecie.
Akademia Ślubna Pani Spinki to świat pełen ślubnej wiedzy, który tworzę z ekspertami w swoich dziedzinach. Szkoleniowcy i partnerzy w Akademii Ślubnej Pani Spinki to ludzie pełni zaangażowania w to co robią. Zakochani w ślubach, jak i ja, i przekazujący wiedzę ciekawie, operując przykładami, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Zachęcam Cię do poznania naszej ekipy szkoleniowej. Trudno jest opisać samą siebie. Poprosiłam, by zrobili to za mnie moi bliscy, współpracownicy i moje pary. Poznaj mnie lepiej poprzez słowa tych, którzy znają mnie doskonale.

KARINA CIOSK-KOMOROWSKA

To dzięki niej 12 lat temu powstało Perfect Momnts a potem Spinki i od tamtej pory udowadnia, że marzenie mogą zyskać realny kształt. To kobieta wizjonerka z doskonałym wyczuciem stylu, wyznaczająca trendy. Doskonale zna zasady savoire vivre’u, w końcu miała być dyplomatką. Na szczęście obejrzała film „Powiedz tak” i zapragnęła, by w Polsce zaistniał taki zawód jak konsultant ślubny. I chociaż mówiono jej, że to się nie uda – udowodniła, że jest inaczej. To cała Karina. Organizuje jedne z najtrudniejszych przyjęć weselnych w różnych regionach w kraju, np. międzynarodowe wesela skomplikowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, wesela arystokratyczne uwzględniające protokół dyplomatyczny, kameralne przyjęcia i te, na których bawiło się ponad 700 osób.

NORBERT CIOSK-KOMOROWSKI

Manager Spinek, strateg, który zarządzaniem wielkimi spółkami zdobył ogromne doświadczenie. Teraz wykorzystuje je nie tylko tworząc plany rozwoju Spinek, ale przekazując na szkoleniach wiedzę o tym, jak działać na rynku. Doskonale porusza się w zagadnieniach dotyczących finansów, zna nowinki technologiczne, które stara się wdrażać w firmie. Bez problemu porusza się w sieci wiedząc w jaki sposób działać w mediach społecznościowych. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało ma umysł analityczny, lubuje się w liczbach i zna się na nowoczesnym marketingu. Nie zawsze odróżni piwonie od frezji, ale ta działka należy do dziewczyn ;). Norbert jest także doskonałym koordynatorem, który potrafi rozwiązać każdy pojawiający się problem. I chętnie Wam o tym opowie na szkoleniu.

AGATA PAPIEŻ

Właścicielka małopolskiego oddziału Spinek. Łączy wieloletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach z umiejętnościami zdobytymi podczas organizacji wielu nietypowych ślubów i wesel. Ma wspaniały gust i wyczucie. Zna się też na ludziach. A dzięki sile jej spokoju wiele panien młodych nie stresowało się w dniu ślubu. Jakimś magicznym sposobem umie zapanować nad każdą sytuacją. Agata specjalizuje się w niemożliwym, ma licencję na cuda i potrafi spiąć elementy nie do połączenia tak, że wszyscy oniemieją z zachwytu. Jej pary młode powierzają jej zadania nie do wykonania, a ona i tak daje radę. Jako szkoleniowiec skupia się na przekazaniu wiedzy praktycznej, popartej licznymi doświadczeniami. Umie zainteresować tak, że uczestnicy nie chcą przerwy. Zresztą, przekonacie się sami.

PARTNERZY AKADEMII

Do Akademii Ślubnej Pani Spinki zapraszam najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach z branży ślubnej. Zobacz, kogo możecie u nas spotkać na gościnnych wykładach:*
* – na szkolenie zapraszamy na wykład minimum jednego z naszych partnerów z listy poniżej; dotyczy tylko szkolenia “Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera”.

Michał Lewandowski, Strefa Światła – mistrz światła, założyciel najlepszej na rynku firmy oświetleniowej.

Opowie o tym, dlaczego warto wynajmować profesjonalne oświetlenie na przyjęcie, jakie można uzyskać efekty, jak wpływa to na pracę fotografa i filmowca, a jak na atmosferę przyjęcia. Podpowie w jaki sposób powinna wyglądać profesjonalna obsługa oświetleniowca i jak przebiega współpraca pomiędzy nim, parą młodą a konsultantem ślubnym. Podsumowując – Michał Cię oświeci!

Edyta Zając Chruściel, kwiaciarnia Pokusa – dyplomowana mistrzyni florystyki

wielokrotnie nagradzana za swoje prace. Edyta opowie o tym jak zadbać o jeden z ważniejszych elementów w organizacji wesela, czyli o dekoracjach. Dowiesz się od niej jak pracować na budżecie, jak wypracować kompromisy, w jaki sposób tworzyć oferty ślubnych dekoracji. Edyta przybliży zagadnienie trendów w dekoracjach. Podpowie w jaki sposób powinna wyglądać współpraca pomiędzy parą młodą, florystką a konsultantką ślubną. I że nie zawsze warto korzystać z Pinteresta

Marcin Zakrzewski, Pro Studio – operator, montażysta i założyciel jednej z najbardziej znanych na świecie firm w świecie filmu ślubnego.

Marcin opowie o tym co powinien zawierać film ślubny, ile taka usługa kosztuje i dlaczego krótki film ślubny jest droższy od dłuższej realizacji. Wyjaśni czym różni się save the date od same date edit i dlaczego film ślubny powinien działać na emocje. Podpowie jak wygląda współpraca pomiędzy operatorem a konsultantem ślubnym i parą młodą. A na koniec oczaruje Was jednym ze swoich filmów.

Mariusz Morański – fotograf ślubny

Świat fotografii ślubnej – Moja droga prowadząca do emocji. Utrwalenie pięknych chwil w której niebo przytula ziemię. Wchodzenie w uczucie między dwojgiem ludzi i chwytanie momentów, w których to uczucie jest najbardziej bezbronne i bezpieczne. Towarzyszenie w chwilach, które zmieniają ludzi w jedno a nie parę. Otulenie ciepłem światła aparatu fotograficznego jak ciepłem domu, który zaczyna tworzyć dwoje ludzi. W poszukiwaniu inspiracji obserwuje najlepszych fotografów ślubnych na świecie takich jak Larry i Erika Mann, Victor Lax czy Chrisman Studios. Prywatnie lubiący szwędaś się po świecie z aparatem w ręku. Zawsze poszukający na swojej drodze kulinarnej perły w koronie.

Karol Kubara, fotograf ślubny

jego zdjęcia z reportażu czy plenerów ślubnych są często wyróżniane przez innych fotografów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Karol opowie o tym jak powinien wyglądać profesjonalny reportaż i plener ślubny, w jaki sposób weryfikować portfolio fotografa, co powinna zawierać oferta i dlaczego tak ważne są dobre relacje między fotografem a parą młodą. Opowie o współpracy fotografa ślubnego z konsultantem i parą młodą. A do tego zaprezentuje mnóstwo zdjęć, albumów i innych ślubnych gadżetów fotografa.

Sebastian Sipa, 5 Nad Ranem – dyrektor muzyczny jednego z najlepszych zespołów coverowych

grających muzykę na żywo. Przekaże informacje o tym jak weryfikować i oceniać zespoły muzyczne, co powinna zawierać oferta i ile kosztuje dobry zespół coverowy. Sebastian wyśpiewa 😉 informacje o współpracy zespołu z agencją i parą młodą.

MOOSESTUDIO – studio reklamy i drukarnia

to agencja reklamowa, którą tworzy zgrany i pracowity zespół. Dzięki swojej pasji do pracy żadne zlecenie nie jest dla nas wyzwaniem. Przy realizacji naszych projektów robimy wszystko, aby klienci byli w 100% zadowoleni, a reklama stworzona przez nas owocowała powodzeniem w biznesie każdego z nich.

MODERN LIGHT SERVICE

Modern Light Service to zespół młodych ludzi – ich pasją jest tworzenie nowych, niepowtarzalnych realizacji za pomocą światła. Skupiają się na detalach i za każdym razem opracowują nowe niepowtarzalne koncepcje. Na szkoleniu dowiecie się dlaczego światło w dobie obecnych eventów, stało się nieodzownym elementem dekoracji. Poruszymy tematy związane z odpowiednim doborem światła oraz jego wykorzystaniem a także tematy dotyczące zasilania imprezy. Podpowiemy o co pytać przy wyborze sali oraz samej firmy oświetleniowej.  

ALE O NIE WSZYSTKO, BO MAMY JESZCZE DLA WAS TAKIE NIESPODZIANKI!

Maria Wawrzykowska, Projekt Słowo – copywriterka

i wielbicielka branży ślubnej, w której pracuje nieprzerwanie od 10 lat. Ekspert od słowa pisanego, miłośniczka social mediów. Jej wykład poświęcony jest temu jak działać w sieci, by zdobyć klientów i dobrze wypromować swoją markę w sieci. Podpowie jakie pisać posty, jakie dodawać zdjęcia a czego nie robić. A na koniec zrobi sobie z Tobą sweet focie. Jak będziesz chcieć ;).