Akademia Ślubna Pani Spinki to miejsce które stworzyłam dla takich samych marzycieli jak ja, którzy pragną tworzyć najpiękniejsze ślubne przyjęcia i chcą to robić doskonale. Nazywam się Karina Ciosk i wprowadzę Cię w świat ślubów wraz z ekipą, którą skrupulatnie dobieram, byś wynieść z moich lekcji jak najwięcej wiedzy o ślubnym świecie.
Akademia Ślubna Pani Spinki to świat pełen ślubnej wiedzy, który tworzę z ekspertami w swoich dziedzinach. Szkoleniowcy i partnerzy w Akademii Ślubnej Pani Spinki to ludzie pełni zaangażowania w to co robią. Zakochani w ślubach, jak i ja, i przekazujący wiedzę ciekawie, operując przykładami, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Zachęcam Cię do poznania naszej ekipy szkoleniowej. Trudno jest opisać samą siebie. Poprosiłam, by zrobili to za mnie moi bliscy, współpracownicy i moje pary. Poznaj mnie lepiej poprzez słowa tych, którzy znają mnie doskonale.

KARINA CIOSK-KOMOROWSKA

To dzięki niej w 2006 roku powstało Perfect Moments a potem Spinki i od tamtej pory udowadnia, że marzenie mogą zyskać realny kształt. To kobieta wizjonerka z doskonałym wyczuciem stylu, wyznaczająca trendy. Doskonale zna zasady savoire vivre’u, w końcu miała być dyplomatką. Na szczęście obejrzała film „Powiedz tak” i zapragnęła, by w Polsce zaistniał taki zawód jak konsultant ślubny. I chociaż mówiono jej, że to się nie uda – udowodniła, że jest inaczej. To cała Karina. Organizuje jedne z najtrudniejszych przyjęć weselnych w różnych regionach w kraju, np. międzynarodowe wesela skomplikowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, wesela arystokratyczne uwzględniające protokół dyplomatyczny, kameralne przyjęcia i te, na których bawiło się ponad 700 osób.

PARTNERZY AKADEMII

Do Akademii Ślubnej Pani Spinki zapraszam najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach z branży ślubnej. Zobacz, kogo możecie u nas spotkać na gościnnych wykładach:*
* – na szkolenie zapraszamy na wykład minimum jednego z naszych partnerów z listy poniżej; dotyczy tylko szkolenia “Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera”.

Edyta Zając Chruściel, kwiaciarnia Pokusa – dyplomowana mistrzyni florystyki

wielokrotnie nagradzana za swoje prace. Edyta opowie o tym jak zadbać o jeden z ważniejszych elementów w organizacji wesela, czyli o dekoracjach. Dowiesz się od niej jak pracować na budżecie, jak wypracować kompromisy, w jaki sposób tworzyć oferty ślubnych dekoracji. Edyta przybliży zagadnienie trendów w dekoracjach. Podpowie w jaki sposób powinna wyglądać współpraca pomiędzy parą młodą, florystką a konsultantką ślubną. I że nie zawsze warto korzystać z Pinteresta

MODERN LIGHT SERVICE

Modern Light Service to zespół młodych ludzi – ich pasją jest tworzenie nowych, niepowtarzalnych realizacji za pomocą światła. Skupiają się na detalach i za każdym razem opracowują nowe niepowtarzalne koncepcje. Na szkoleniu dowiecie się dlaczego światło w dobie obecnych eventów, stało się nieodzownym elementem dekoracji. Poruszymy tematy związane z odpowiednim doborem światła oraz jego wykorzystaniem a także tematy dotyczące zasilania imprezy. Podpowiemy o co pytać przy wyborze sali oraz samej firmy oświetleniowej.  

Marcin i Anna Nowakowscy – RAJT Hale namiotowe

Marcin, Dyrektor Zarządzający najlepszej w Polsce firmy namiotowej, specjalizującej się w prestiżowych weselach w plenerze, Ania – Dyrektor Marketingu firmy, specjalistka od detali, dekoruje przestrzeń namiotową unikatowymi krzesłami, śledzi trendy i sprowadza je do Polski. Wspólnie opowiedzą o tym jak profesjonalnie przygotować wesele w plenerze, na co zwrócić uwagę tworząc przestrzeń namiotową, jak prawidłowo wybrać halę i dostosować ją do danej realizacji. RAJT hale namiotowe to pionier w obsłudze wesel w plenerze w Polsce. Specjalizują się w realizacjach trudnych i nieprzeciętnych. Wielokrotnie brali udział w prestiżowych eventach i weselach. Jako jedyna firma namiotowa w Polsce jest partnerem najlepszych agencji wedding plannerskich. Trzykrotnie nagrodzeni przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Firma RAJT działa na polskim rynku od 1989 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą imprez plenerowych w tym:
– produkcją i wynajmem profesjonalnych, wysokiej jakości namiotów oraz hal namiotowych
–  wynajmem kompleksowego wyposażenia jak: stoły i krzesła bankietowe, cateringowe w tym krzeseł CHIAVARI, BOHO/Provance i GLAMOUR
– wynajmem i produkcją profesjonalnego modułowego parkietu tanecznego,
– kreuje i tworzy przestrzeń namiotową specjalnie pod indywidualne potrzeby klientów

Marcin Nowakowski: „Lubimy wyzwania! Hala namiotowa na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu to nasza codzienność. Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa i estetyki – wesela w plenerze to bardzo wymagające realizacje i muszą być na jak najwyższym poziomie.” Anna Nowakowska: „Wesela w plenerze to trend ostatnich lat. Dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i budowa za każdym razem czegoś nowego, wyjątkowego to nasza pasja i wyzwanie jednocześnie. Lubimy niestandardowe rozwiązania dlatego też od lat śledzimy najnowsze trendy. M.in. jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek ślubny wyjątkowe krzesła Chiavari, BOHO / Provance czy GLAMOUR”

Katarzyna Zybała Kudła – Piękne Projekty

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania artysta. W branży ślubnej od 15lat poprzez pracę w rodzinnym biznesie.  Od niedawna właścicielka swojej firmy… Pasjonuje ją wszystko co piękne. Zajmuje się kompleksową aranżacją oraz oprawą florystyczną przyjęć i event’ów. Chętnie opowie Wam o swojej pracy, podzieli się wiedzą zdobytą podczas wieloletniej pracy w zawodzie, zdradzi sekrety i sposoby na tworzenie spektakularnych aranżacji, opowie o trendach ślubnych…  

Maria Wawrzykowska, Projekt Słowo – copywriterka

i wielbicielka branży ślubnej, w której pracuje nieprzerwanie od 10 lat. Ekspert od słowa pisanego, miłośniczka social mediów. Jej wykład poświęcony jest temu jak działać w sieci, by zdobyć klientów i dobrze wypromować swoją markę w sieci. Podpowie jakie pisać posty, jakie dodawać zdjęcia a czego nie robić. A na koniec zrobi sobie z Tobą sweet focie. Jak będziesz chcieć ;).

Wawrzykowski Team – Marysia i Karol

 To duet fotografów ślubnych, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą na temat fotografii. Dowiesz się jak weryfikować fotografów, by wybrać najlepszych do swojej bazy. Opowiedzą o tym czym jest reportaż ślubny i jakich zdjęć nie powinno zabraknąć w albumie pary młodej. Usłyszysz jak powinna wyglądać idealna współpraca fotografa i konsultantki ślubnej. A na koniec zrobią Ci pamiątkowe zdjęcie ze szkolenia.