Akademia Ślubna Pani Spinki to miejsce które stworzyłam dla takich samych marzycieli jak ja, którzy pragną tworzyć najpiękniejsze ślubne przyjęcia i chcą to robić doskonale. Nazywam się Karina Ciosk i wprowadzę Cię w świat ślubów wraz z ekipą, którą skrupulatnie dobieram, byś wynieść z moich lekcji jak najwięcej wiedzy o ślubnym świecie.
Akademia Ślubna Pani Spinki to świat pełen ślubnej wiedzy, który tworzę z ekspertami w swoich dziedzinach. Szkoleniowcy i partnerzy w Akademii Ślubnej Pani Spinki to ludzie pełni zaangażowania w to co robią. Zakochani w ślubach, jak i ja, i przekazujący wiedzę ciekawie, operując przykładami, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Zachęcam Cię do poznania naszej ekipy szkoleniowej. Trudno jest opisać samą siebie. Poprosiłam, by zrobili to za mnie moi bliscy, współpracownicy i moje pary. Poznaj mnie lepiej poprzez słowa tych, którzy znają mnie doskonale.

KARINA CIOSK-KOMOROWSKA

To dzięki niej w 2006 roku powstało Perfect Moments a potem Spinki i od tamtej pory udowadnia, że marzenie mogą zyskać realny kształt. To kobieta wizjonerka z doskonałym wyczuciem stylu, wyznaczająca trendy. Doskonale zna zasady savoire vivre’u, w końcu miała być dyplomatką. Na szczęście obejrzała film „Powiedz tak” i zapragnęła, by w Polsce zaistniał taki zawód jak konsultant ślubny. I chociaż mówiono jej, że to się nie uda – udowodniła, że jest inaczej. To cała Karina. Organizuje jedne z najtrudniejszych przyjęć weselnych w różnych regionach w kraju, np. międzynarodowe wesela skomplikowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, wesela arystokratyczne uwzględniające protokół dyplomatyczny, kameralne przyjęcia i te, na których bawiło się ponad 700 osób.

NORBERT CIOSK-KOMOROWSKI

Manager Spinek, strateg, który zarządzaniem wielkimi spółkami zdobył ogromne doświadczenie. Teraz wykorzystuje je nie tylko tworząc plany rozwoju Spinek, ale przekazując na szkoleniach wiedzę o tym, jak działać na rynku. Doskonale porusza się w zagadnieniach dotyczących finansów, zna nowinki technologiczne, które stara się wdrażać w firmie. Bez problemu porusza się w sieci wiedząc w jaki sposób działać w mediach społecznościowych. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało ma umysł analityczny, lubuje się w liczbach i zna się na nowoczesnym marketingu. Nie zawsze odróżni piwonie od frezji, ale ta działka należy do dziewczyn ;). Norbert jest także doskonałym koordynatorem, który potrafi rozwiązać każdy pojawiający się problem. I chętnie Wam o tym opowie na szkoleniu.

WERONIKA MIKOŁAJCZAK

właścicielka wielkopolskiego oddziału Spinek   Doskonała organizatorka z niebywałym wyczuciem stylu. Odważna, kreatywna i nowoczesna. A jednocześnie jest bardzo ciepła i wrażliwa. Gdy trzeba, wysłucha, doradzi i pomoże.   Jej panny młode chwalą ją za oddanie i talent do tworzenia niekonwencjonalnych imprez. Zawsze angażuje się na 100% w powierzone jej zadania.  Uwielbia Włochy i wszystko co włoskie, kocha swoje psy i jest duszą towarzystwa.   Organizuje nie tylko wybitne śluby i wesela. Tworzy także wyjątkowe eventy, spotkania dla branży ślubnej, sesje zdjęciowe czy stylizowane.   Jest świetną koordynatorką, potrafi opanować emocje i działać, gdy nagle pojawia się problem. A przy tym robi to z wdziękiem i klasą.  

PARTNERZY AKADEMII

Do Akademii Ślubnej Pani Spinki zapraszam najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach z branży ślubnej. Zobacz, kogo możecie u nas spotkać na gościnnych wykładach:*
* – na szkolenie zapraszamy na wykład minimum jednego z naszych partnerów z listy poniżej; dotyczy tylko szkolenia “Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera”.

Edyta Zając Chruściel, kwiaciarnia Pokusa – dyplomowana mistrzyni florystyki

wielokrotnie nagradzana za swoje prace. Edyta opowie o tym jak zadbać o jeden z ważniejszych elementów w organizacji wesela, czyli o dekoracjach. Dowiesz się od niej jak pracować na budżecie, jak wypracować kompromisy, w jaki sposób tworzyć oferty ślubnych dekoracji. Edyta przybliży zagadnienie trendów w dekoracjach. Podpowie w jaki sposób powinna wyglądać współpraca pomiędzy parą młodą, florystką a konsultantką ślubną. I że nie zawsze warto korzystać z Pinteresta

MODERN LIGHT SERVICE

Modern Light Service to zespół młodych ludzi – ich pasją jest tworzenie nowych, niepowtarzalnych realizacji za pomocą światła. Skupiają się na detalach i za każdym razem opracowują nowe niepowtarzalne koncepcje. Na szkoleniu dowiecie się dlaczego światło w dobie obecnych eventów, stało się nieodzownym elementem dekoracji. Poruszymy tematy związane z odpowiednim doborem światła oraz jego wykorzystaniem a także tematy dotyczące zasilania imprezy. Podpowiemy o co pytać przy wyborze sali oraz samej firmy oświetleniowej.  

Mariusz Morański – fotograf ślubny

Świat fotografii ślubnej – Moja droga prowadząca do emocji. Utrwalenie pięknych chwil w której niebo przytula ziemię. Wchodzenie w uczucie między dwojgiem ludzi i chwytanie momentów, w których to uczucie jest najbardziej bezbronne i bezpieczne. Towarzyszenie w chwilach, które zmieniają ludzi w jedno a nie parę. Otulenie ciepłem światła aparatu fotograficznego jak ciepłem domu, który zaczyna tworzyć dwoje ludzi. W poszukiwaniu inspiracji obserwuje najlepszych fotografów ślubnych na świecie takich jak Larry i Erika Mann, Victor Lax czy Chrisman Studios. Prywatnie lubiący szwędaś się po świecie z aparatem w ręku. Zawsze poszukający na swojej drodze kulinarnej perły w koronie.

Michał Lewandowski, Strefa Światła – mistrz światła, założyciel firmy oświetleniowej.

Opowie o tym, dlaczego warto wynajmować profesjonalne oświetlenie na przyjęcie, jakie można uzyskać efekty, jak wpływa to na pracę fotografa i filmowca, a jak na atmosferę przyjęcia. Podpowie w jaki sposób powinna wyglądać profesjonalna obsługa oświetleniowca i jak przebiega współpraca pomiędzy nim, parą młodą a konsultantem ślubnym. Podsumowując – Michał Cię oświeci!

Marcin i Anna Nowakowscy – RAJT Hale namiotowe

Marcin, Dyrektor Zarządzający najlepszej w Polsce firmy namiotowej, specjalizującej się w prestiżowych weselach w plenerze, Ania – Dyrektor Marketingu firmy, specjalistka od detali, dekoruje przestrzeń namiotową unikatowymi krzesłami, śledzi trendy i sprowadza je do Polski. Wspólnie opowiedzą o tym jak profesjonalnie przygotować wesele w plenerze, na co zwrócić uwagę tworząc przestrzeń namiotową, jak prawidłowo wybrać halę i dostosować ją do danej realizacji. RAJT hale namiotowe to pionier w obsłudze wesel w plenerze w Polsce. Specjalizują się w realizacjach trudnych i nieprzeciętnych. Wielokrotnie brali udział w prestiżowych eventach i weselach. Jako jedyna firma namiotowa w Polsce jest partnerem najlepszych agencji wedding plannerskich. Trzykrotnie nagrodzeni przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Firma RAJT działa na polskim rynku od 1989 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą imprez plenerowych w tym:
– produkcją i wynajmem profesjonalnych, wysokiej jakości namiotów oraz hal namiotowych
–  wynajmem kompleksowego wyposażenia jak: stoły i krzesła bankietowe, cateringowe w tym krzeseł CHIAVARI, BOHO/Provance i GLAMOUR
– wynajmem i produkcją profesjonalnego modułowego parkietu tanecznego,
– kreuje i tworzy przestrzeń namiotową specjalnie pod indywidualne potrzeby klientów

Marcin Nowakowski: „Lubimy wyzwania! Hala namiotowa na środku jeziora, dziedzińcu zamku czy w szczerym polu to nasza codzienność. Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa i estetyki – wesela w plenerze to bardzo wymagające realizacje i muszą być na jak najwyższym poziomie.” Anna Nowakowska: „Wesela w plenerze to trend ostatnich lat. Dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i budowa za każdym razem czegoś nowego, wyjątkowego to nasza pasja i wyzwanie jednocześnie. Lubimy niestandardowe rozwiązania dlatego też od lat śledzimy najnowsze trendy. M.in. jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek ślubny wyjątkowe krzesła Chiavari, BOHO / Provance czy GLAMOUR”

Katarzyna Zybała Kudła – Piękne Projekty

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania artysta. W branży ślubnej od 15lat poprzez pracę w rodzinnym biznesie.  Od niedawna właścicielka swojej firmy… Pasjonuje ją wszystko co piękne. Zajmuje się kompleksową aranżacją oraz oprawą florystyczną przyjęć i event’ów. Chętnie opowie Wam o swojej pracy, podzieli się wiedzą zdobytą podczas wieloletniej pracy w zawodzie, zdradzi sekrety i sposoby na tworzenie spektakularnych aranżacji, opowie o trendach ślubnych…  

Maria Wawrzykowska, Projekt Słowo – copywriterka

i wielbicielka branży ślubnej, w której pracuje nieprzerwanie od 10 lat. Ekspert od słowa pisanego, miłośniczka social mediów. Jej wykład poświęcony jest temu jak działać w sieci, by zdobyć klientów i dobrze wypromować swoją markę w sieci. Podpowie jakie pisać posty, jakie dodawać zdjęcia a czego nie robić. A na koniec zrobi sobie z Tobą sweet focie. Jak będziesz chcieć ;).

Wawrzykowski Team – Marysia i Karol

 To duet fotografów ślubnych, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą na temat fotografii. Dowiesz się jak weryfikować fotografów, by wybrać najlepszych do swojej bazy. Opowiedzą o tym czym jest reportaż ślubny i jakich zdjęć nie powinno zabraknąć w albumie pary młodej. Usłyszysz jak powinna wyglądać idealna współpraca fotografa i konsultantki ślubnej. A na koniec zrobią Ci pamiątkowe zdjęcie ze szkolenia. 

SUAR Intense Wedding Films

SUAR to ekipa profesjonalistów, założona przez operatora i montażystę, który pracował i zdobywał przez wiele lat doświadczenie w realizacjach, za które jest nagradzany w prestiżowych konkursach.Tworzą filmy na zlecenie konsultantów ślubnych, dla najbardziej wymagających klientów, w tym dla osób ze świata show – biznesu. Ich filmy oparte są o emocje, których szukają w delikatnych gestach i ulotnych spojrzeniach. Obrazem i dźwiękiem płyną po tych wszystkich chwilach pełnych wrażeń, zatrzymując dla Was te, które wzruszają, bawią i oddają atmosferę dnia ślubu.