Kurs na wedding plannera

Kurs „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” kieruję do osób, które samodzielnie chcą budować swój biznes i karierę konsultanta ślubnego. Na tym szkoleniu uzyskasz kompletną wiedzę, dzięki której szybciej i łatwiej osiągniesz postawione sobie cele. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć jak stworzyć własną markę agencji ślubnej.

Wszystkie tematy omawiam bardzo szczegółowo, wraz z dokładną analizą sytuacji. To takie case study zawodu konsultanta ślubnego i prowadzenia agencji ślubnej. Powiem Ci jak pozyskać klientów i w jaki sposób tworzyć skuteczne sprzedażowo oferty. Poprowadzę Cię przez proces dobieranie podwykonawców po organizację przyjęcia weselnego.

Zobaczysz jaki jest sposób myślenia i podejścia do swoich obowiązków ludzi, którzy są w stanie osiągnąć sukces. Poznasz cechy charakterystyczne wysokiej jakości usług i nauczysz się jak oceniać i wybierać wartościowe jakościowo propozycje spośród morza ofert na rynku, niestety najczęściej kiepskiej jakości i po zawyżonych cenach. Ale po szkoleniu będziesz wiedzieć jak odróżnić specjalistę od chałturnika. Poznasz ludzi z pasją i zobaczysz, że branża ślubna w Polsce dopiero się rozwija i jest jeszcze mnóstwo do osiągnięcia w tej dziedzinie.

Z kolei rozbudowany panel social mediów pokaże Ci jak budować wizerunek i rozwijać swoją markę. Dowiesz się jaki wpływa maja na Twój biznes i poznasz jak w łatwy i przyjemny sposób prowadzić niemal bezkosztowo social media.

Zagłębimy się w tajniki zawodu, które mogą ułatwić Ci wybranie swojej drogi do sukcesu w branży ślubnej. Wiem, że o tym marzysz. A ja wiem, jak tego dokonać. Pokażę Ci jak tego dokonać.

Wiedza i motywacja to jedne z najważniejszych czynników prowadzących do celu. Jak ją zdobyć, jak ją w sobie w sobie znaleźć ? Ja mam na to swój sposób, który okazał się skuteczny i chcę Ci o nim opowiedzieć. Sama jestem bardzo ambitna i waleczna, stawiam sobie wysokie cele i realizuję je z powodzeniem. Nie boję się pokonywać przeszkód i nigdy się nie poddaję. Takimi samymi ludźmi się otaczam, dlatego chcę się z tym z Tobą podzielić. Dlatego do tego szkolenia zaprosiłam moich partnerów z branży, którzy także osiągnęli sukces. Są wśród nich firmy oświetleniowe, najlepsi z branży foto i wideo, mistrzowie dekoracji ślubnych, wirtuozi muzyki i specjaliści od social mediów. To mistrzowie w swoich dziedzinach. Zbudowali swoje firmy od podstaw, a Ty dowiesz się jak im się to udało.

Podczas panelu biznesowego przejdziemy przez proces założenia agencji ślubnej, aż po zarządzanie firmą. Pokażę Ci sposoby wyceny Twoich usług, koszty prowadzenia agencji oraz zyskowność tego biznesu. Powiem Ci na czym możesz zaoszczędzić pieniądze reklamując swoje usługi, a w co warto inwestować. Gdzie i jak szukać i pozyskać pierwszych klientów oraz jak zbudować swoje portfolio, gdy dopiero zaczynasz.

Zabiorę Cię do jednego z prestiżowych kieleckich hoteli, gdzie weźmiesz udział w degustacji menu weselnego, połączonego z wykładem someliera. Dowiesz się od managera hotelu jak powinno wyglądać spotkanie z parą młodą i lokalem. A na koniec poznasz tajniki tworzenia dobrze dobranej do rodzaju przyjęcia oferty weselnej.

Odwiedzimy również salon sukien ślubnych i omówimy wybór sukni w oparciu o najnowsze trendy w modzie.

Ale to nie wszystko. Na koniec przygotowałam prawdziwą niespodziankę. Jedną z najważniejszych wartości tego szkolenia jest możliwość koordynacji prawdziwego dnia ślubu. Jest to taka wisienka na torcie dla Ciebie, jako początkującego konsultanta. Kropla doświadczenia, ale morze wiedzy na początek Twojej drogi do sukcesu.

Zainwestuj w siebie. Naucz się na moich doświadczeniach, aby później łatwiej rozwijać się jako konsultant ślubny. Ja nie miałam takiej możliwości, dlatego teraz moją misją jest dzielenie się wiedzą z innymi w imię popularyzacji zawodu, szerzenia wiedzy i dbania o jakość w branży ślubnej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą szkolenia.


CEL KURSU

Akademia Ślubna Pani Spinki powstała z marzeń, ale opiera się na bardzo realnych założeniach. Moja misja podnoszenia jakości w branży ślubnej jest konkretnie przekazywana na szkoleniach. Celem szkolenia jest szerzenie wiedzy dotyczącej organizacji ślubu i wesela. Uczę zarządzania projektami i ludźmi. Od tworzenia firmy i zarządzania nią po zaplanowanie wesela dla klientów i współpracę z podwykonawcami. Z moim zespołem kładę nacisk na jakość, uczę szacunku do pracy, do zespołów, z którymi się współpracuje. Przekazuję wiedzę kim tak naprawdę jest konsultant ślubny. Wedding planner musi mieć wiedzę z różnych dziedzin, powinien znać się na zarządzaniu budżetem, potrafić oceniać jakość i tego uczymy na moich szkoleniach. Pokazuję jak pilnować całości projektu, jakim jest wesele, a nie skupiać się tylko na jednej jego części (np. dekoracjach). Pokazujemy na czym polega dobrze zorganizowane wesele, spersonalizowane, z odpowiednio dobraną muzyką, jedzeniem. W doskonałym jakościowo lokalu, z uwzględnieniem preferencji pary młodej, ale nie zapominając przy tym o komforcie gości. Na szkoleniu zdobywa się wiedzę na podstawie licznych przykładów, konkretnych case’ów wesel, bo kładę nacisk na praktyczną wiedzę. Dlatego po moim szkoleniu kursanci mają możliwość udziału w koordynacji prawdziwego ślubu. Dzięki temu zdobywają praktyczne umiejętności pracy ze scenariuszem dnia ślubu. Mają za zadanie zarządzać ludźmi. Sprawdzają się podczas pracy w stresujących warunkach. I potrafią sprawdzić teorię w praktyce.

Gratulacje! Jesteś tutaj! Zrobiłaś pierwszy najważniejszy krok, żeby zostać Certyfikowanym Wedding Plannerem i spełniać marzenia  w tym prestiżowym, przyszłościowym zawodzie. 
Zapraszam Cię do zapoznania się z programem kursu, który przygotowałam na podstawie swojego 13 letniego doświadczenia i zorganizowania kilkuset wesel w całym kraju w otoczeniu przepięknych wnętrz luksusowych hoteli, poprzez cudowne wesela w plenerze, aż po wspaniałe klimatyczne stodoły. 
Swoją szeroką wiedzę przelałam na papier i teraz chcę przekazać ją Tobie. 
To jest mój autorski profesjonalnie przygotowany program, oparty przede wszystkim na moim doświadczeniu.  
To prawdziwe case study zawodu. To kompleksowa wiedza przekazana w miłej atmosferze. To kurs dla wszystkich ambitnych i początkujących, chcących pozyskać umiejętności z zakresu kompleksowej profesjonalnej organizacji i stylizacji ślubów oraz skutecznego pozyskiwania klientów i osiągania wysokich dochodów. 
Ale to nie wszystko. Tym co szczególnie wyróżnia mój kurs są rozbudowane ćwiczenia oraz PRAKTYKA, którą możesz zdobyć w cenie kursu, podczas koordynacji ze mną prawdziwego dnia ślubu. Możesz również otrzymać praktykę pod moimi skrzydłami organizując wspólnie ze mną kompleksowo ślub i wesele w twojej okolicy. 
 W mojej Akademii Ślubnej Pani SPINKI otrzymasz indywidualnie wparcie i pomogę Ci kompleksowo zbudować Twoja karierę Wedding Plannera poprzez wykłady, ćwiczenia i praktykę. 

Karina Ciosk-Komorowska

Właścicielka Agencji
SPINKI. Spinamy StyLOVE Przyjęcia
oraz Akademii Ślubnej Pani Spinki

Wedding Planner & Wedding Manager

8 dniowy, 24 godziny certyfikowany kurs na żywo dla początkujących z uzyskaniem Certyfikatu

Master of Wedding Planner & Wedding Manager

CECHY SZCZEGÓLNE KURSU ON-LINE NA ŻYWO

PROGRAM KURSU ON-LINE NA ŻYWO

Ilość godzin wykładów i ćwiczeń w dni robocze: 8 dni x 3 godz / 18-20 / 24 godziny

Na życzenie dostępne będzie nagranie z kursu

Dzień Pierwszy

Kim jest konsultant ślubny

Analiza rynku ślubnego w Polsce

Współpraca z Parą Młodą i Rodzicami

Dzień Drugi i Dzień Trzeci

Etapy organizacji przyjęcia weselnego

Współpraca z podwykonawcami

Organizacja Ślubu

Organizacja Przyjęć weselnych

Dzień Czwarty

Zakładamy Firmę – Zarządzanie

Sprzedaż

Etapy współpracy z klientem

Dzień Piąty

PR / Marketing w branży ślubnej

Własna strona internetowa www

Dzień Szósty

Znaczenie Social Mediów w marketingu

Dzień Siódmy

Stylizacja ślubu i wesela

Dzień Ósmy

Koordynacja dnia ślubu – główne założenia i cele

Co dalej po szkoleniu – podsumowanie kursu

W cenie kursu otrzymujesz

SYLWETKA ABSOLWENTA

Tworząc “Błyskotliwą Akademię Wedding Plannera” doskonale wiedziałam z jaką wiedzą ma wyjść osoba z mojego szkolenia. Chcę, by każdy, kto ukończy szkolenie doskonale poruszał się na rynku ślubnym zarówno jako konsultant ślubny, jak i przedsiębiorca. Absolwent wie czym jest doskonała organizacja wesela; w jaki sposób rozłożyć ją w czasie pozostałym do dnia ślubu. Wie jak oceniać portfolio podwykonawców i w jaki sposób czytać ich oferty, bo potrafi określić czy jest ona warta swojej ceny. Zna rynek ślubny. Umie napisać scenariusz. Wie jak koordynować dzień ślubu. Umie przewidzieć problemy, które mogą się zdarzyć w dniu wesela i potrafi im zapobiec. Osoba po szkoleniu ma wiedzę w jaki sposób stworzyć silną markę agencji ślubnej; jak być przedsiębiorczym, jak wystartować ze swoją firmą i nie popełniać podstawowych błędów. Ale będzie wiedzieć jak działać, gdy praca wedding plannera ma być tylko dla niego dodatkowym zajęciem. Potrafi pozyskać klientów, ma wiedzę gdzie ich szukać i jak do nich dotrzeć. Zna sposoby, by wycenić swoją pracę i utrzymać się na rynku ślubnym. Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” może pracować jako samodzielny konsultant ślubny, ma wiedzę i umiejętności by założyć własną firmę. Może być drugim konsultantem ślubnym i pracować dla innych agencji. Osoba, która ukończyła szkolenie może zostać koordynatorem ślubów i wesel, o ile wzięła udział w praktykach. Wiedza zdobyta na szkoleniu pomoże w prowadzeniu biznesu ślubnego. Absolwent może pracować jako meneger lokalu, sali weselnej, hotelu. Absolwent ma wiedzę i umiejętności, które pozwolą na organizację własnego ślubu i wesela.

TERMINY KURSU on-line na żywo


Najbliższy termin kursu on-line na żywo

08 – 17 lipca 2024

Na żywo w dni robocze w godz. 18 – 21 / Nie musisz brać udziału w kursie na żywo. Nżyczenie dostępne będzie nagranie.

Dodatkowo w cenie kursu otrzymujesz indywidualne konsultacje.

Cena kursu:

2200 zł

zapisz się

Termin jesienny 2024 wkrótce

zapisz się

CENA

Czas trwania: 8 dni na żywo  po 3 godziny: w dni powszednie.

Obecność na wszystkich zajęciach jest nieobowiązkowa. 

Dostępne będą nagrania z każdego dnia kursu.
Zajęcia na żywo odbywają się godzinach:
18.00 – 21.00
Ewentualnie (do ustalenia) panel poranny: 9.00 – 12.00
+ 3 godziny indywidualnych spotkań w  terminie do ustalenia

Cena kursu: 2200 zł

Zaliczka 450 zł płatna przelewem po zapisie. Pozostała kwota płatna przelewem 10 dni przed kursem. 

 

 

DOFINANSOWANIA

 

DOFINANSOWANIE DO 80%

dla właścicieli firm lub ich pracowników

DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY DO 100%

dla osób zarejestrowanych w urzędzie otwierających działalność gospodarczą

zapisz się
sprawdź kurs na wedding plannera hybrydowy
sprawdź kurs na wedding designera stacjonarny

Zapisz się

    BŁYSKOTLIWA KARIERA WEDDING PLANNERA - 8 dni x 3 godz.- kurs On-Line Master na żywo - cena 2200 zł.

    Kurs on-line na żywo + nagrania / 08-17 lipca 2024


    Wyrażam zgodę marketingową na wykorzystanie wizerunkuTAKNIE