ZAPISZ SIĘ

4 dni, 32 godziny
Cena regularna:

4514 zł

ZAPISZ SIĘ
sprawdź rabaty i szczegóły kursu

8 dni, 24 godziny na żywo
Cena regularna:

3013,5 zł

ZAPISZ SIĘ
sprawdź rabaty i szczegóły kursu

3 dni, 25 godzin
 Cena regularna:

4858,5 zł

ZAPISZ SIĘ
sprawdź rabaty i szczegóły kursu

Dziękuję za okazane zaufanie i zachęcam cię do skorzystania z rabatów na poszczególne kursy.

Karina Ciosk-Komorowska

Założycielka i właścicielka Akademii Pani SPINKI oraz Agencji SPINKI .

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz maila z instrukcją  opłacenia kursu. Jeżeli nie chcesz korzystać z rabatów możesz po zapisie opłacić jedynie zaliczkę w poniższych wysokościach, a pozostałą część opłaty zrealizujesz na 14 dni przed terminem wybranego kursu:


Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera stacjonarny -450 zł, On-line – 450 zł, Przebojowa Kariera Wedding Designera – 450 zł.

Jeżeli będziesz chcieć skorzystać z rabatów zapoznaj się z poniższymi informacjami. Dokładne wyliczenie wysokości kwot po rabacie otrzymasz w mailu po zapisie.

Rabaty dla 4 – dniowego kursu stacjonarnego na Wedding Plannera: „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera”

5% RABATU* na 14 dni przed kursem.

przy zgłoszeniu i jednorazowej opłacie całości kwoty na min. 14 dni przed terminem kursu. Możliwość bezkosztowej zmiany terminu kursu oraz gwarancja zwrotu całości opłaty w przypadku rezygnacji z kursu do 14 dni przed jego terminem. W przypadku całkowitej rezygnacji kursu po tym terminie, ze względów organizacyjnych może zostać naliczona opłata 450 zł.

10% RABATU* na 30 dni przed kursem.

przy zgłoszeniu i jednorazowej opłacie całości kwoty na min. 30 dni przed terminem kursu. Możliwość bezkosztowej zmiany terminu kursu oraz gwarancja zwrotu całości opłaty w przypadku rezygnacji z kursu do 14 dni przed jego terminem. W przypadku całkowitej rezygnacji kursu po tym terminie, ze względów organizacyjnych może zostać naliczona opłata 450 zł.

20% RABATU* na 60 dni przed kursem.

przy zgłoszeniu i jednorazowej opłacie całości kwoty na min. 60 dni przed terminem kursu. Możliwość bezkosztowej zmiany terminu kursu oraz gwarancja zwrotu całości opłaty w przypadku rezygnacji z kursu do 14 dni przed jego terminem. W przypadku całkowitej rezygnacji kursu po tym terminie, ze względów organizacyjnych może zostać naliczona opłata 450 zł.

15% RABATU* dla min. dwóch osób.

przy jednoczesnym zgłoszeniu dwóch lub więcej osób i jednorazowej opłacie całości kursu na min. 14 dni przed kursem. Przy zgłoszeniu na więcej niż 60 dni rabat wynosi 20% od każdej zgłoszonej osoby. Możliwość bezkosztowej zmiany terminu kursu oraz gwarancja zwrotu całości opłaty w przypadku rezygnacji z kursu do 14 dni przed jego terminem. W przypadku całkowitej rezygnacji kursu po tym terminie, ze względów organizacyjnych może zostać naliczona opłata 450 zł.

Rabat dla 8 – dniowego kursu On-line na żywo na Wedding Plannera: „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera On-line”

50% RABATU* Walentynkowego 

przy zapisie na najbliższy kurs w dniach 1-10 marca 2023 i przy jednorazowym opłaceniu całości kwoty po rabacie 1506 zł.

Rabaty dla 3 – dniowego kursu stacjonarnego z warsztatami na Wedding & Event Designera: „Przebojowa Kariera Wedding Designera”

Preferencyjna stawka za nocleg w Rezydencji Sandomierskiej, w której odbywa się kurs . 

Wybierz swój kurs i zarezerwuj termin