Ile kosztuje szkolenie?

Wszystkie kwestie dotyczące kosztów szkolenia są w zakładce CENA Zapraszam tam, by zapoznać się ze szczegółami.

Czy szkolenie odbywa się tylko w biurze w Kielcach?

Nie, szkolenia Spinek odbywają się w całej Polsce, nie tylko w biurze Spinek w Kielcach. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami, bo teraz oferujemy szkolenia w dwóch wariantach - “Vademecum Wedding Plannera” to szkolenia dwudniowe, z którym jeździmy po całej Polsce, by dotrzeć z wiedzą bezpośrednio do Was. Jest to ogromna wiedza, którą przekazujemy w pigułce. A dla tych, którzy pragną zdobyć więcej wiedzy, przygotowaliśmy rozszerzony program. Organizujemy czterodniowy kurs w Kielcach “Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” w biurze Spinek w Kielcach. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Czy mogę zostać konsultantem ślubnym bez szkolenia?

Dziś na rynku jest tak duża konkurencja, a klienci oczekują od konsultanta ślubnego tak dużej wiedzy, że nikomu nie polecam działania bez odpowiedniego przygotowania. Na szkoleniu dowiesz się jak działać w branży, poznasz wszystkie tajniki zawodu, dowiedz się jak działać, na jakich dokumentach a nawet z kim współpracować. Dlatego rekomenduję udział w szkoleniu i koordynacji zanim otworzysz własną działalność.

Jak mogę wziąć udział w koordynacji?

Uczestnicy naszych szkoleń po ukończeniu kursu (ale tylko po szkoleniu “Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera”) mogą brać udział w prawdziwych koordynacjach ślubu spinkowych par. Termin i miejsce szkolenia ustala się indywidualnie, kontaktując się bezpośrednio ze mną. Spinkowe śluby rozsiane są po całej Polsce, zatem warto dopytać o miejsce koordynacji najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Udział w koordynacji jest opcją dodatkową, ale zalecam znaleźć czas, by poczuć dreszczyk emocji koordynatora. I przekonać się jak wygląda praca wedding plannera w praktyce.

Czy po szkoleniu mogę u Was pracować?

Wielu uczestników szkoleń Akademii Ślubnej Pani Spinki współpracowało ze Spinkami po szkoleniu, jednak nie dajemy gwarancji zatrudnienia. O tym, czy będziemy współpracować, decyduje szereg czynników, w tym na jakich zasadach, na jakim terenie, etc. Jest to bardzo indywidualna sprawa i dlatego pozwól, że omówimy to osobiście po szkoleniu.