„ Myślisz by zostać konsultantem ślubnym, ale nie wiesz do końca czy to jest praca dla Ciebie. Nie jesteś pewna/ny, czy masz szansę sprawdzić się w tym zawodzie ? Jesteś w idealnym miejscu ! Na tym kursie rozwieję twoje rozterki, pokaże jak masz to zrobić i zmotywuję Cię do działania. Pokażę Ci jak możesz zbudować swoja markę przy optymalizacji kosztów.  Nie wiesz czy i jak zacząć swoja drogę jako Wedding Planner ? Na tym kursie powiem Ci jak to zrobić.

4 dniowy 32 godzinny kurs Master
w Agencji Spinki, Kielce

Kurs na wedding plannera

Kurs „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” kieruję do osób, które samodzielnie chcą budować swój biznes i karierę konsultanta ślubnego. Na tym szkoleniu uzyskasz kompletną wiedzę, dzięki której szybciej i łatwiej osiągniesz postawione sobie cele. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć jak stworzyć własną markę agencji ślubnej.

Wszystkie tematy omawiam bardzo szczegółowo, wraz z dokładną analizą sytuacji. To takie case study zawodu konsultanta ślubnego i prowadzenia agencji ślubnej. Powiem Ci jak pozyskać klientów i w jaki sposób tworzyć skuteczne sprzedażowo oferty. Poprowadzę Cię przez proces dobieranie podwykonawców po organizację przyjęcia weselnego.

Zobaczysz jaki jest sposób myślenia i podejścia do swoich obowiązków ludzi, którzy są w stanie osiągnąć sukces. Poznasz cechy charakterystyczne wysokiej jakości usług i nauczysz się jak oceniać i wybierać wartościowe jakościowo propozycje spośród morza ofert na rynku, niestety najczęściej kiepskiej jakości i po zawyżonych cenach. Ale po szkoleniu będziesz wiedzieć jak odróżnić specjalistę od chałturnika. Poznasz ludzi z pasją i zobaczysz, że branża ślubna w Polsce dopiero się rozwija i jest jeszcze mnóstwo do osiągnięcia w tej dziedzinie.

Z kolei rozbudowany panel social mediów pokaże Ci jak budować wizerunek i rozwijać swoją markę. Dowiesz się jaki wpływa maja na Twój biznes i poznasz jak w łatwy i przyjemny sposób prowadzić niemal bezkosztowo social media.

Zagłębimy się w tajniki zawodu, które mogą ułatwić Ci wybranie swojej drogi do sukcesu w branży ślubnej. Wiem, że o tym marzysz. A ja wiem, jak tego dokonać. Pokażę Ci jak tego dokonać.

Wiedza i motywacja to jedne z najważniejszych czynników prowadzących do celu. Jak ją zdobyć, jak ją w sobie w sobie znaleźć ? Ja mam na to swój sposób, który okazał się skuteczny i chcę Ci o nim opowiedzieć. Sama jestem bardzo ambitna i waleczna, stawiam sobie wysokie cele i realizuję je z powodzeniem. Nie boję się pokonywać przeszkód i nigdy się nie poddaję. Takimi samymi ludźmi się otaczam, dlatego chcę się z tym z Tobą podzielić. Dlatego do tego szkolenia zaprosiłam moich partnerów z branży, którzy także osiągnęli sukces. Są wśród nich firmy oświetleniowe, najlepsi z branży foto i wideo, mistrzowie dekoracji ślubnych, wirtuozi muzyki i specjaliści od social mediów. To mistrzowie w swoich dziedzinach. Zbudowali swoje firmy od podstaw, a Ty dowiesz się jak im się to udało.

Podczas panelu biznesowego przejdziemy przez proces założenia agencji ślubnej, aż po zarządzanie firmą. Pokażę Ci sposoby wyceny Twoich usług, koszty prowadzenia agencji oraz zyskowność tego biznesu. Powiem Ci na czym możesz zaoszczędzić pieniądze reklamując swoje usługi, a w co warto inwestować. Gdzie i jak szukać i pozyskać pierwszych klientów oraz jak zbudować swoje portfolio, gdy dopiero zaczynasz.

Zabiorę Cię do jednego z prestiżowych kieleckich hoteli, gdzie weźmiesz udział w degustacji menu weselnego, połączonego z wykładem someliera. Dowiesz się od managera hotelu jak powinno wyglądać spotkanie z parą młodą i lokalem. A na koniec poznasz tajniki tworzenia dobrze dobranej do rodzaju przyjęcia oferty weselnej.

Odwiedzimy również salon sukien ślubnych i omówimy wybór sukni w oparciu o najnowsze trendy w modzie.

Ale to nie wszystko. Na koniec przygotowałam prawdziwą niespodziankę. Jedną z najważniejszych wartości tego szkolenia jest możliwość koordynacji prawdziwego dnia ślubu. Jest to taka wisienka na torcie dla Ciebie, jako początkującego konsultanta. Kropla doświadczenia, ale morze wiedzy na początek Twojej drogi do sukcesu.

Zainwestuj w siebie. Naucz się na moich doświadczeniach, aby później łatwiej rozwijać się jako konsultant ślubny. Ja nie miałam takiej możliwości, dlatego teraz moją misją jest dzielenie się wiedzą z innymi w imię popularyzacji zawodu, szerzenia wiedzy i dbania o jakość w branży ślubnej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą szkolenia.


CEL KURSU

Akademia Ślubna Pani Spinki powstała z marzeń, ale opiera się na bardzo realnych założeniach. Moja misja podnoszenia jakości w branży ślubnej jest konkretnie przekazywana na szkoleniach. Celem szkolenia jest szerzenie wiedzy dotyczącej organizacji ślubu i wesela. Uczę zarządzania projektami i ludźmi. Od tworzenia firmy i zarządzania nią po zaplanowanie wesela dla klientów i współpracę z podwykonawcami. Z moim zespołem kładę nacisk na jakość, uczę szacunku do pracy, do zespołów, z którymi się współpracuje. Przekazuję wiedzę kim tak naprawdę jest konsultant ślubny. Wedding planner musi mieć wiedzę z różnych dziedzin, powinien znać się na zarządzaniu budżetem, potrafić oceniać jakość i tego uczymy na moich szkoleniach. Pokazuję jak pilnować całości projektu, jakim jest wesele, a nie skupiać się tylko na jednej jego części (np. dekoracjach). Pokazujemy na czym polega dobrze zorganizowane wesele, spersonalizowane, z odpowiednio dobraną muzyką, jedzeniem. W doskonałym jakościowo lokalu, z uwzględnieniem preferencji pary młodej, ale nie zapominając przy tym o komforcie gości. Na szkoleniu zdobywa się wiedzę na podstawie licznych przykładów, konkretnych case’ów wesel, bo kładę nacisk na praktyczną wiedzę. Dlatego po moim szkoleniu kursanci mają możliwość udziału w koordynacji prawdziwego ślubu. Dzięki temu zdobywają praktyczne umiejętności pracy ze scenariuszem dnia ślubu. Mają za zadanie zarządzać ludźmi. Sprawdzają się podczas pracy w stresujących warunkach. I potrafią sprawdzić teorię w praktyce.

BŁYSKOTLIWA KARIERA WEDDING PLANNERA

CECHY SZCZEGÓLNE KURSU

PROGRAM KURSU

Ilość godzin wykładów i ćwiczeń: 4 dni, 32 godziny. Od 10 do 18 każdego z czterech dni szkoleń

DZIEŃ PIERWSZY

ZOSTAŃ KONSULTANTEM ŚLUBNYM. WPROWADZENIE DO ZAWODU I BRANŻY ŚLUBNEJ

Kim jest konsultant ślubny

Analiza rynku ślubnego w Polsce

Gościnny wykład firmy oświetleniowej

Wizyta w Grand Hotelu ****

Współpraca z Parą Młodą i Rodzicami

Ślubny Savoir-Vivre

Podsumowanie I dnia kursu

DZIEŃ DRUGI

ORGANIZACJA ŚLUBÓW I PRZYJĘĆ WESELNYCH

Etapy organizacji przyjęcia weselnego

Współpraca z podwykonawcami

Gościnny wykład fotografa, kamerzysty lub zespołu weselnego

Organizacja Ślubu

Organizacja Przyjęć weselnych

Podsumowanie II dnia kursu

DZIEŃ TRZECI

DOCHODOWY BIZNES WEDDING PLANNERA

Zakładamy Firmę – Zarządzanie

Sprzedaż

Etapy współpracy z klientem

PR / Marketing w branży ślubne

Własna strona internetowa www

Znaczenie Social Mediów w marketingu

Podsumowanie III dnia kursu

DZIEŃ CZWARTY

STYLIZACJA  I  KOORDYNACJA ŚLUBÓW I WESEL

Stylizacja ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu – główne założenia i cele

Co dalej po szkoleniu

Podsumowanie kursu 

Po kursie otrzymujesz

SYLWETKA ABSOLWENTA

Tworząc “Błyskotliwą Akademię Wedding Plannera” doskonale wiedziałam z jaką wiedzą ma wyjść osoba z mojego szkolenia. Chcę, by każdy, kto ukończy szkolenie doskonale poruszał się na rynku ślubnym zarówno jako konsultant ślubny, jak i przedsiębiorca. Absolwent wie czym jest doskonała organizacja wesela; w jaki sposób rozłożyć ją w czasie pozostałym do dnia ślubu. Wie jak oceniać portfolio podwykonawców i w jaki sposób czytać ich oferty, bo potrafi określić czy jest ona warta swojej ceny. Zna rynek ślubny. Umie napisać scenariusz. Wie jak koordynować dzień ślubu. Umie przewidzieć problemy, które mogą się zdarzyć w dniu wesela i potrafi im zapobiec. Osoba po szkoleniu ma wiedzę w jaki sposób stworzyć silną markę agencji ślubnej; jak być przedsiębiorczym, jak wystartować ze swoją firmą i nie popełniać podstawowych błędów. Ale będzie wiedzieć jak działać, gdy praca wedding plannera ma być tylko dla niego dodatkowym zajęciem. Potrafi pozyskać klientów, ma wiedzę gdzie ich szukać i jak do nich dotrzeć. Zna sposoby, by wycenić swoją pracę i utrzymać się na rynku ślubnym. Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” może pracować jako samodzielny konsultant ślubny, ma wiedzę i umiejętności by założyć własną firmę. Może być drugim konsultantem ślubnym i pracować dla innych agencji. Osoba, która ukończyła szkolenie może zostać koordynatorem ślubów i wesel, o ile wzięła udział w praktykach. Wiedza zdobyta na szkoleniu pomoże w prowadzeniu biznesu ślubnego. Absolwent może pracować jako meneger lokalu, sali weselnej, hotelu. Absolwent ma wiedzę i umiejętności, które pozwolą na organizację własnego ślubu i wesela.

TERMINY I MIEJSCE KURSU


KIELCE

17 – 20 stycznia  2019
KURS ZAKOŃCZONO
11 – 14 kwietnia  2019
KURS ZAKOŃCZONO
11 – 14 lipca 2019
KURS ZAKOŃCZONO
08 – 11 sierpnia  2019
KURS ZAKOŃCZONO

12-15 września  2019
ZAPISY TRWAJĄ
17 – 20 października 2019
ZAPISY TRWAJĄ
12-15 grudnia 2019
ZAPISY TRWAJĄ
17-20 stycznia 2020
ZAPISY TRWAJĄ

14-17 marca 2020
ZAPISY TRWAJĄ
16-19 maja 2020
ZAPISY TRWAJĄ
Termin wkrótce
termin wkrótce
Termin wkrótce
termin wkrótce

CENA

Oprócz wiedzy eksperckiej w cenie szkolenia są:

MATERIAŁY SZKOLENIOWE
książkę szkoleniową wraz z pendrivem
CERTYFIKAT
Tytuł Master of Wedding Planner & Wedding Manager
PRAKTYKA
koordynacja i organizacja ślubu i wesela
GWARANCJĘ MAŁYCH GRUP
maksymalnie do 10 osób
KAMERALNĄ ATMOSFERĘ
w biurze i w Spinkowej sali szkoleniowej
WSPARCIE MERYTORYCZNE PO SZKOLENIU
tego nie ma nikt w ofercie szkoleń. Będę Cię wspierać na etapie zakładania firmy i zawsze możesz liczyć na moją pomoc.
CAŁODZIENNY CATERING
woda, kawa i herbata bez ograniczeń, a także mini przekąski + 4 lunche
UPOMINKI
niespodzianka
PANELE EKSPERCKIE
wykłady ekspertów z branży ślubnej

Czas trwania: 4 dni po 8 godzin ; czwartek – niedziela
W godzinach: 10.00 – 18.00
Cena: 2550 zł

550 zł płatne przy zapisie. Pozostała kwota płatna przelewem bądź gotówką w dniu szkolenia.

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie rabaty

5% RABATU

przy zgłoszeniu się na szkolenie na 30 i więcej dni przed terminem szkolenia

10% RABATU

przy jednoczesnym zgłoszeniu dwóch osób

DUŻE RABATY

przy zgłoszeniu większej liczby osób

Rabaty są naliczane automatycznie po zapisaniu się na kurs