Kurs na wedding plannera

Kurs „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” kieruję do osób, które samodzielnie chcą budować swój biznes i karierę konsultanta ślubnego. Na tym szkoleniu uzyskasz kompletną wiedzę, dzięki której szybciej i łatwiej osiągniesz postawione sobie cele. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć jak stworzyć własną markę agencji ślubnej.

Wszystkie tematy omawiam bardzo szczegółowo, wraz z dokładną analizą sytuacji. To takie case study zawodu konsultanta ślubnego i prowadzenia agencji ślubnej. Powiem Ci jak pozyskać klientów i w jaki sposób tworzyć skuteczne sprzedażowo oferty. Poprowadzę Cię przez proces dobieranie podwykonawców po organizację przyjęcia weselnego.

Zobaczysz jaki jest sposób myślenia i podejścia do swoich obowiązków ludzi, którzy są w stanie osiągnąć sukces. Poznasz cechy charakterystyczne wysokiej jakości usług i nauczysz się jak oceniać i wybierać wartościowe jakościowo propozycje spośród morza ofert na rynku, niestety najczęściej kiepskiej jakości i po zawyżonych cenach. Ale po szkoleniu będziesz wiedzieć jak odróżnić specjalistę od chałturnika. Poznasz ludzi z pasją i zobaczysz, że branża ślubna w Polsce dopiero się rozwija i jest jeszcze mnóstwo do osiągnięcia w tej dziedzinie.

Z kolei rozbudowany panel social mediów pokaże Ci jak budować wizerunek i rozwijać swoją markę. Dowiesz się jaki wpływa maja na Twój biznes i poznasz jak w łatwy i przyjemny sposób prowadzić niemal bezkosztowo social media.

Zagłębimy się w tajniki zawodu, które mogą ułatwić Ci wybranie swojej drogi do sukcesu w branży ślubnej. Wiem, że o tym marzysz. A ja wiem, jak tego dokonać. Pokażę Ci jak tego dokonać.

Wiedza i motywacja to jedne z najważniejszych czynników prowadzących do celu. Jak ją zdobyć, jak ją w sobie w sobie znaleźć ? Ja mam na to swój sposób, który okazał się skuteczny i chcę Ci o nim opowiedzieć. Sama jestem bardzo ambitna i waleczna, stawiam sobie wysokie cele i realizuję je z powodzeniem. Nie boję się pokonywać przeszkód i nigdy się nie poddaję. Takimi samymi ludźmi się otaczam, dlatego chcę się z tym z Tobą podzielić. Dlatego do tego szkolenia zaprosiłam moich partnerów z branży, którzy także osiągnęli sukces. Są wśród nich firmy oświetleniowe, najlepsi z branży foto i wideo, mistrzowie dekoracji ślubnych, wirtuozi muzyki i specjaliści od social mediów. To mistrzowie w swoich dziedzinach. Zbudowali swoje firmy od podstaw, a Ty dowiesz się jak im się to udało.

Podczas panelu biznesowego przejdziemy przez proces założenia agencji ślubnej, aż po zarządzanie firmą. Pokażę Ci sposoby wyceny Twoich usług, koszty prowadzenia agencji oraz zyskowność tego biznesu. Powiem Ci na czym możesz zaoszczędzić pieniądze reklamując swoje usługi, a w co warto inwestować. Gdzie i jak szukać i pozyskać pierwszych klientów oraz jak zbudować swoje portfolio, gdy dopiero zaczynasz.

Zabiorę Cię do jednego z prestiżowych kieleckich hoteli, gdzie weźmiesz udział w degustacji menu weselnego, połączonego z wykładem someliera. Dowiesz się od managera hotelu jak powinno wyglądać spotkanie z parą młodą i lokalem. A na koniec poznasz tajniki tworzenia dobrze dobranej do rodzaju przyjęcia oferty weselnej.

Odwiedzimy również salon sukien ślubnych i omówimy wybór sukni w oparciu o najnowsze trendy w modzie.

Ale to nie wszystko. Na koniec przygotowałam prawdziwą niespodziankę. Jedną z najważniejszych wartości tego szkolenia jest możliwość koordynacji prawdziwego dnia ślubu. Jest to taka wisienka na torcie dla Ciebie, jako początkującego konsultanta. Kropla doświadczenia, ale morze wiedzy na początek Twojej drogi do sukcesu.

Zainwestuj w siebie. Naucz się na moich doświadczeniach, aby później łatwiej rozwijać się jako konsultant ślubny. Ja nie miałam takiej możliwości, dlatego teraz moją misją jest dzielenie się wiedzą z innymi w imię popularyzacji zawodu, szerzenia wiedzy i dbania o jakość w branży ślubnej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą szkolenia.


CEL KURSU

Akademia Ślubna Pani Spinki powstała z marzeń, ale opiera się na bardzo realnych założeniach. Moja misja podnoszenia jakości w branży ślubnej jest konkretnie przekazywana na szkoleniach. Celem szkolenia jest szerzenie wiedzy dotyczącej organizacji ślubu i wesela. Uczę zarządzania projektami i ludźmi. Od tworzenia firmy i zarządzania nią po zaplanowanie wesela dla klientów i współpracę z podwykonawcami. Z moim zespołem kładę nacisk na jakość, uczę szacunku do pracy, do zespołów, z którymi się współpracuje. Przekazuję wiedzę kim tak naprawdę jest konsultant ślubny. Wedding planner musi mieć wiedzę z różnych dziedzin, powinien znać się na zarządzaniu budżetem, potrafić oceniać jakość i tego uczymy na moich szkoleniach. Pokazuję jak pilnować całości projektu, jakim jest wesele, a nie skupiać się tylko na jednej jego części (np. dekoracjach). Pokazujemy na czym polega dobrze zorganizowane wesele, spersonalizowane, z odpowiednio dobraną muzyką, jedzeniem. W doskonałym jakościowo lokalu, z uwzględnieniem preferencji pary młodej, ale nie zapominając przy tym o komforcie gości. Na szkoleniu zdobywa się wiedzę na podstawie licznych przykładów, konkretnych case’ów wesel, bo kładę nacisk na praktyczną wiedzę. Dlatego po moim szkoleniu kursanci mają możliwość udziału w koordynacji prawdziwego ślubu. Dzięki temu zdobywają praktyczne umiejętności pracy ze scenariuszem dnia ślubu. Mają za zadanie zarządzać ludźmi. Sprawdzają się podczas pracy w stresujących warunkach. I potrafią sprawdzić teorię w praktyce.

Gratulacje! Jesteś tutaj! Zrobiłaś pierwszy najważniejszy krok, żeby zostać Certyfikowanym Wedding Plannerem i spełniać marzenia  w tym prestiżowym, przyszłościowym zawodzie. 
Zapraszam Cię do zapoznania się z programem kursu, który przygotowałam na podstawie swojego 13 letniego doświadczenia i zorganizowania kilkuset wesel w całym kraju w otoczeniu przepięknych wnętrz luksusowych hoteli, poprzez cudowne wesela w plenerze, aż po wspaniałe klimatyczne stodoły. 
Swoją szeroką wiedzę przelałam na papier i teraz chcę przekazać ją Tobie. 
To jest mój autorski profesjonalnie przygotowany program, oparty przede wszystkim na moim doświadczeniu.  
To prawdziwe case study zawodu. To kompleksowa wiedza przekazana w miłej atmosferze. To kurs dla wszystkich ambitnych i początkujących, chcących pozyskać umiejętności z zakresu kompleksowej profesjonalnej organizacji i stylizacji ślubów oraz skutecznego pozyskiwania klientów i osiągania wysokich dochodów. 
Ale to nie wszystko. Tym co szczególnie wyróżnia mój kurs są rozbudowane ćwiczenia oraz PRAKTYKA, którą możesz zdobyć w cenie kursu, podczas koordynacji ze mną prawdziwego dnia ślubu. Możesz również otrzymać praktykę pod moimi skrzydłami organizując wspólnie ze mną kompleksowo ślub i wesele w twojej okolicy. 
 W mojej Akademii Ślubnej Pani SPINKI otrzymasz indywidualnie wparcie i pomogę Ci kompleksowo zbudować Twoja karierę Wedding Plannera poprzez wykłady, ćwiczenia i praktykę. 

Karina Ciosk-Komorowska

Właścicielka Agencji
SPINKI. Spinamy StyLOVE Przyjęcia
oraz Akademii Ślubnej Pani Spinki
Wedding Planner & Wedding Manager

4 dniowy, 32 godzinny certyfikowany kurs dla początkujących z uzyskaniem Dyplomu

Master of Wedding Planner & Wedding Manager

CECHY SZCZEGÓLNE KURSU STACJONARNEGO

PROGRAM KURSU STACJONARNEGO

Ilość godzin wykładów i ćwiczeń: 4 dni, 32 godziny

Dzień Pierwszy

ZOSTAŃ KONSULTANTEM ŚLUBNYM. WPROWADZENIE DO ZAWODU I BRANŻY ŚLUBNEJ

1. Kim jest konsultant ślubny

2. Analiza rynku ślubnego w Polsce

3. Gościnny wykład firmy oświetleniowej

4. Współpraca z Parą Młodą i Rodzicami

5. Ślubny Savoir-Vivre

Dzień Drugi

ORGANIZACJA ŚLUBÓW I PRZYJĘĆ WESELNYCH

1. Etapy organizacji przyjęcia weselnego

2. Współpraca z podwykonawcami

3. Gościnny wykład fotografa, kamerzysty lub zespołu weselnego

4. Organizacja Ślubu

5. Organizacja Przyjęć weselnych

Dzień Trzeci

JAK STWORZYĆ DOCHODOWY BIZNES WEDDING PLANNERA

1.  Zarządzanie agencją ślubną

2. Sprzedaż usług organizacji wesel

3. Etapy współpracy z klientem

4. PR / Marketing w branży ślubnej

5. Własna strona internetowa www

6. Znaczenie Social Mediów w marketingu

Dzień Czwarty

STYLIZACJA  I  KOORDYNACJA ŚLUBÓW I WESEL

1. Stylizacja ślubu i wesela

2. Koordynacja dnia ślubu – główne założenia i cele

3. Co dalej po szkoleniu

4. Test sprawdzający wiedzą nabytą podczas kursu , podsumowanie kursu

W cenie kursu otrzymujesz

Kto może wziąć udział w kursie?

Kurs jest dla osób bez doświadczenia w zawodzie Wedding Plannera oraz szerokopojętej branży ślubnej.

Dla osób, które pracują w branży ślubnej w innych zawodach.

Dla początkujących Wedding Plannerów, którzy chcą pozyskiwać więcej klientów.

Dla Managerów lokali weselnych.

Kurs jest przede wszystkim dla chcących spełniać marzenia!

SYLWETKA ABSOLWENTA

Tworząc “Błyskotliwą Akademię Wedding Plannera” doskonale wiedziałam z jaką wiedzą ma wyjść osoba z mojego szkolenia. Chcę, by każdy, kto ukończy szkolenie doskonale poruszał się na rynku ślubnym zarówno jako konsultant ślubny, jak i przedsiębiorca. Absolwent wie czym jest doskonała organizacja wesela; w jaki sposób rozłożyć ją w czasie pozostałym do dnia ślubu. Wie jak oceniać portfolio podwykonawców i w jaki sposób czytać ich oferty, bo potrafi określić czy jest ona warta swojej ceny. Zna rynek ślubny. Umie napisać scenariusz. Wie jak koordynować dzień ślubu. Umie przewidzieć problemy, które mogą się zdarzyć w dniu wesela i potrafi im zapobiec. Osoba po szkoleniu ma wiedzę w jaki sposób stworzyć silną markę agencji ślubnej; jak być przedsiębiorczym, jak wystartować ze swoją firmą i nie popełniać podstawowych błędów. Ale będzie wiedzieć jak działać, gdy praca wedding plannera ma być tylko dla niego dodatkowym zajęciem. Potrafi pozyskać klientów, ma wiedzę gdzie ich szukać i jak do nich dotrzeć. Zna sposoby, by wycenić swoją pracę i utrzymać się na rynku ślubnym. Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” może pracować jako samodzielny konsultant ślubny, ma wiedzę i umiejętności by założyć własną firmę. Może być drugim konsultantem ślubnym i pracować dla innych agencji. Osoba, która ukończyła szkolenie może zostać koordynatorem ślubów i wesel, o ile wzięła udział w praktykach. Wiedza zdobyta na szkoleniu pomoże w prowadzeniu biznesu ślubnego. Absolwent może pracować jako meneger lokalu, sali weselnej, hotelu. Absolwent ma wiedzę i umiejętności, które pozwolą na organizację własnego ślubu i wesela.

TERMINY I MIEJSCE KURSU


Najbliższy termin
18-21 stycznia 2023

w Katowicach

Zapisy trwają

Browar Mariacki ul. Mariacka 15 Katowice
zapisz się

Miejsca i terminy pozostałych kursów stacjonarnych

22-25 lutego 2023
Poznań 
Konferencje Omega ul. Dąbrowskiego 79 A
zapisz się
22-25 marca 2023
Kraków
                 Hotel Kazimierz I                     ul. Miodowa 16 
zapisz się
19-22 kwietnia 2023
Warszawa
         Hotel Airport Okęcie ul.              Komitetu Obrony Robotników 24
zapisz się
23-27 maja 2023
Katowice
                   Browar Mariacki                         ul. Mariacka 15   
Zapisz się

22-26 sierpnia 2023
Poznań 
Konferencje Omega ul. Dąbrowskiego 79 A
Zapisz się
26-30 września 2023
Kraków
                 Hotel Kazimierz I                   ul. Miodowa 16 
Zapisz się
24-28 października 2023
Warszawa
         Hotel Airport Okęcie ul.              Komitetu Obrony Robotników 24
Zapisz się
21-25 listopada 2023
Katowice
                   Browar Mariacki                         ul. Mariacka 15   
Zapisz się

Wielkość grup szkoleniowych jest od 5 do 20 osób.


CENA

Czas trwania: 4 dni po 8 godzin: środa – sobota
W godzinach:
Dzień pierwszy: 11.00 – 19.00
Dzień drugi, trzeci: 10.00 – 18.00
Dzień czwarty: 9.00 – 17.00

Cena: 3670 zł

Zaliczka 450 zł płatna przelewem po zapisie. Pozostała kwota płatna przelewem na 10 dni przed kursem. Przy zgłoszeniu poniżej 10 dni przed terminem kursu obowiązuje jednorazowa zapłata całości kosztu kursu.

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie rabaty

5% RABATU*

przy wpłynięciu zaliczki na kurs na 30 i więcej dni przed terminem kursu

10% RABATU*

przy jednoczesnym zgłoszeniu dwóch osób

DOFINANSOWANIE DO 80%**

dla właścicieli firm lub ich pracowników

DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY DO 100%**

dla osób zarejestrowanych w urzędzie otwierających działalność gospodarczą

*Możesz skorzystać z jednego rabatu lub z jednego dofinansowania.  Rabaty są naliczane automatycznie po wpłynięciu zaliczki.

** Korzystający z dofinansowań nie mogą jednocześnie korzystać z rabatów.

Zapisz się

    BŁYSKOTLIWA KARIERA WEDDING PLANNERA - 4-dniowy kurs Master - 3670 zł

    Katowice: 18-21 stycznia 2023Poznań: 22-25 lutego 2023Kraków: 22-25 marca 2023Warszawa: 19-22 kwietnia 2023Katowice: 23-27 maja 2023Poznań: 22-26 sierpnia 2023Kraków: 26-30 września 2023Warszawa: 24-28 października 2023Katowice: 21-25 listopada 2023

    Wyrażam zgodę marketingową na wykorzystanie wizerunkuTAKNIE