Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera 

 

Kurs na wedding plannera

Kurs „Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera” kieruję do osób, które samodzielnie chcą budować swój biznes i karierę konsultanta ślubnego. Na tym szkoleniu uzyskasz kompletną wiedzę, dzięki której szybciej i łatwiej osiągniesz postawione sobie cele. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć jak stworzyć własną markę agencji ślubnej.

Wszystkie tematy omawiam bardzo szczegółowo, wraz z dokładną analizą sytuacji. To takie case study zawodu konsultanta ślubnego i prowadzenia agencji ślubnej. Powiem Ci jak pozyskać klientów i w jaki sposób tworzyć skuteczne sprzedażowo oferty. Poprowadzę Cię przez proces dobieranie podwykonawców po organizację przyjęcia weselnego.

Zobaczysz jaki jest sposób myślenia i podejścia do swoich obowiązków ludzi, którzy są w stanie osiągnąć sukces. Poznasz cechy charakterystyczne wysokiej jakości usług i nauczysz się jak oceniać i wybierać wartościowe jakościowo propozycje spośród morza ofert na rynku, niestety najczęściej kiepskiej jakości i po zawyżonych cenach. Ale po szkoleniu będziesz wiedzieć jak odróżnić specjalistę od chałturnika. Poznasz ludzi z pasją i zobaczysz, że branża ślubna w Polsce dopiero się rozwija i jest jeszcze mnóstwo do osiągnięcia w tej dziedzinie.

Z kolei rozbudowany panel social mediów pokaże Ci jak budować wizerunek i rozwijać swoją markę. Dowiesz się jaki wpływa maja na Twój biznes i poznasz jak w łatwy i przyjemny sposób prowadzić niemal bezkosztowo social media.

Zagłębimy się w tajniki zawodu, które mogą ułatwić Ci wybranie swojej drogi do sukcesu w branży ślubnej. Wiem, że o tym marzysz. A ja wiem, jak tego dokonać. Pokażę Ci jak tego dokonać.

Wiedza i motywacja to jedne z najważniejszych czynników prowadzących do celu. Jak ją zdobyć, jak ją w sobie w sobie znaleźć ? Ja mam na to swój sposób, który okazał się skuteczny i chcę Ci o nim opowiedzieć. Sama jestem bardzo ambitna i waleczna, stawiam sobie wysokie cele i realizuję je z powodzeniem. Nie boję się pokonywać przeszkód i nigdy się nie poddaję. Takimi samymi ludźmi się otaczam, dlatego chcę się z tym z Tobą podzielić. Dlatego do tego szkolenia zaprosiłam moich partnerów z branży, którzy także osiągnęli sukces. Są wśród nich firmy oświetleniowe, najlepsi z branży foto i wideo, mistrzowie dekoracji ślubnych, wirtuozi muzyki i specjaliści od social mediów. To mistrzowie w swoich dziedzinach. Zbudowali swoje firmy od podstaw, a Ty dowiesz się jak im się to udało.

Podczas panelu biznesowego przejdziemy przez proces założenia agencji ślubnej, aż po zarządzanie firmą. Pokażę Ci sposoby wyceny Twoich usług, koszty prowadzenia agencji oraz zyskowność tego biznesu. Powiem Ci na czym możesz zaoszczędzić pieniądze reklamując swoje usługi, a w co warto inwestować. Gdzie i jak szukać i pozyskać pierwszych klientów oraz jak zbudować swoje portfolio, gdy dopiero zaczynasz.

Zabiorę Cię do jednego z prestiżowych kieleckich hoteli, gdzie weźmiesz udział w degustacji menu weselnego, połączonego z wykładem someliera. Dowiesz się od managera hotelu jak powinno wyglądać spotkanie z parą młodą i lokalem. A na koniec poznasz tajniki tworzenia dobrze dobranej do rodzaju przyjęcia oferty weselnej.

Odwiedzimy również salon sukien ślubnych i omówimy wybór sukni w oparciu o najnowsze trendy w modzie.

Ale to nie wszystko. Na koniec przygotowałam prawdziwą niespodziankę. Jedną z najważniejszych wartości tego szkolenia jest możliwość koordynacji prawdziwego dnia ślubu. Jest to taka wisienka na torcie dla Ciebie, jako początkującego konsultanta. Kropla doświadczenia, ale morze wiedzy na początek Twojej drogi do sukcesu.

Zainwestuj w siebie. Naucz się na moich doświadczeniach, aby później łatwiej rozwijać się jako konsultant ślubny. Ja nie miałam takiej możliwości, dlatego teraz moją misją jest dzielenie się wiedzą z innymi w imię popularyzacji zawodu, szerzenia wiedzy i dbania o jakość w branży ślubnej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą szkolenia.


CEL KURSU

Akademia Ślubna Pani Spinki powstała z marzeń, ale opiera się na bardzo realnych założeniach. Moja misja podnoszenia jakości w branży ślubnej jest konkretnie przekazywana na szkoleniach. Celem szkolenia jest szerzenie wiedzy dotyczącej organizacji ślubu i wesela. Uczę zarządzania projektami i ludźmi. Od tworzenia firmy i zarządzania nią po zaplanowanie wesela dla klientów i współpracę z podwykonawcami. Z moim zespołem kładę nacisk na jakość, uczę szacunku do pracy, do zespołów, z którymi się współpracuje. Przekazuję wiedzę kim tak naprawdę jest konsultant ślubny. Wedding planner musi mieć wiedzę z różnych dziedzin, powinien znać się na zarządzaniu budżetem, potrafić oceniać jakość i tego uczymy na moich szkoleniach. Pokazuję jak pilnować całości projektu, jakim jest wesele, a nie skupiać się tylko na jednej jego części (np. dekoracjach). Pokazujemy na czym polega dobrze zorganizowane wesele, spersonalizowane, z odpowiednio dobraną muzyką, jedzeniem. W doskonałym jakościowo lokalu, z uwzględnieniem preferencji pary młodej, ale nie zapominając przy tym o komforcie gości. Na szkoleniu zdobywa się wiedzę na podstawie licznych przykładów, konkretnych case’ów wesel, bo kładę nacisk na praktyczną wiedzę. Dlatego po moim szkoleniu kursanci mają możliwość udziału w koordynacji prawdziwego ślubu. Dzięki temu zdobywają praktyczne umiejętności pracy ze scenariuszem dnia ślubu. Mają za zadanie zarządzać ludźmi. Sprawdzają się podczas pracy w stresujących warunkach. I potrafią sprawdzić teorię w praktyce.

Gratulacje! To pierwszy krok, by stać się Certyfikowanym Wedding Plannerem i spełnić marzenia w prestiżowym zawodzie przyszłości.

Zapraszam do zapoznania się z kursem, którego szukasz.

Oparty jest na moim 17-letnim doświadczeniu i organizacji setek wesel w nizliczonej ilości pięknych miejsc.

W ramach kursu, podzielę się szeroką wiedzą, którą nabyłam, od luksusowych hoteli po plenerowe ceremonie i urokliwe stodoły.

Program ten to moje autorskie opracowanie, oparte przede wszystkim na praktycznych przykładach z mojej własnej kariery.

Kurs ten oferuje kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnej organizacji i stylizacji ślubów, skutecznego pozyskiwania klientów oraz osiągania wysokich dochodów. Co wyróżnia ten kurs, to rozbudowane ćwiczenia i możliwość zdobycia praktyki w cenie szkolenia. Będziesz miał/a okazję współpracować ze mną podczas prawdziwego dnia ślubu lub nawet organizować ślub i wesele w swojej okolicy, otrzymując wsparcie i mentorstwo.

W mojej Akademii Ślubnej, otrzymasz indywidualne wsparcie i kompleksową pomoc w budowaniu swojej kariery Wedding Plannera.
Wykłady, ćwiczenia i praktyka stanowią integralną część tego kursu, który zapewni Ci solidne fundamenty do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.
Karina Ciosk-Komorowska

Wedding Planner & Wedding Manager

Biznes Woman, Trenerka zawodu Wedding Plannera

założycielka i właścicicielka Agencji SPINKI oraz Akademii Ślubnej Pani Spinki

 

Wejdź na drogę sukcesu

 

Zdobądź prestiżowy certyfikat na kursie

“Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera”

z tytułem

Master of Wedding Planner & Wedding Manager

 

 

Oto część korzyści, które osiągniesz biorąc udział w kursie

Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera

 • PRAKTYKA: W cenie kursu zapewniamy Ci możliwość koordynacji prawdziwego dnia ślubu oraz praktyki przy kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Zyskasz bezcenne doświadczenie praktyczne, które wzbogaci Twoje umiejętności.
 • PROGRAM OPARTY NA DOŚWIADCZENIU: Nasz autorski program, opracowany na podstawie 17-letniego doświadczenia w pracy jako Wedding Planner, dostarczy Ci kompleksowej wiedzy. Program ten jest zgodny z Krajowym Standardem Kompetencji Zawodowych wydanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 • REKOMENDACJA I CERTYFIKAT: Otrzymasz Europejski Certyfikat jakości TGLS QA The Global Language System. Jesteśmy zarejestrowaną instytucją szkoleniową pod numerem: 2.26/00013/2018. Akademia Pani SPINKI prowadzi szkolenia od 2008 roku, przeszkoliliśmy już kilkaset osób.
 • ĆWICZENIA PRAKTYCZNE: Podczas kursu będziesz uczestniczyć w rozbudowanych ćwiczeniach praktycznych. Nauczysz się budować oferty sprzedażowe, prowadzić skuteczne kampanie reklamowe, zarządzać bazą leadów w systemach CRM. Poznasz również techniki tworzenia briefu wydarzenia, harmonogramu zadań, planowania i zarządzania budżetem. Dodatkowo, dowiesz się jak tworzyć trendy dekoracyjne i stylizacje ślubne.
 
 • SOCIAL MEDIA: Przeprowadzimy Cię przez istotne treści dotyczące prowadzenia konta firmowego w mediach społecznościowych. Poznasz najlepsze praktyki prowadzenia kont na Facebooku i Instagramie oraz dowiesz się, jak unikać błędów i skutecznie działać w mediach społecznościowych. 
 • PSYCHOLOGIA W KONTAKCIE Z PARĄ MŁODĄ: Nauczysz się tworzenia i zarządzania relacją z Parą Młodą, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz technikami wpływu do osiągania celów. Zdobędziesz umiejętności psychologiczne przydatne w pracy jako Wedding Planner.
 • WYKŁADY PARTNERÓW: Specjaliści z branży ślubnej podzielą się swoją wiedzą na temat dekoracji ślubnych, oświetlenia, menu, fotografii, wideofilmowania i muzyki.
 • DOFINANSOWANIE: Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania z Urzędów Pracy oraz ze środków Unii Europejskiej przez Bazę Usług Rozwojowych dla właścicieli firm i ich pracowników.
 • WSPARCIE PO KURSIE: Oferujemy nieograniczone wsparcie merytoryczne, aby pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów organizacyjnych. Dołączysz również do społeczności Akademii i jej dyskusyjnych grup wsparcia.
 • KOMFORTOWA ATMOSFERA: Nasz kameralny kurs zapewni Ci aktywne uczestnictwo i maksymalne korzyści w postaci wiedzy, pozytywnej energii i motywacji.
 • ROZBUDOWANY PANEL BIZNESOWY: Oferujemy konkretne rozwiązania z zakresu zarządzania agencją ślubną i zarządzania projektem. Nauczysz się skutecznych metod pozyskiwania klientów i prowadzenia procesu sprzedaży usług. Otrzymasz gotowe schematy kampanii reklamowych, które zoptymalizują Twoje koszty pozyskania klientów i zwiększą dochody.
 

Dołącz do kursu i chłoń kompleksową wiedzę oraz pozyskaj umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w pracy Wedding Plannera

 
Potwierdzeniem wysokiej jakości kursu jest uzyskanie przedłużenia o kolejne 3 lata prestiżowego Certyfikatu TGLS Quality Alliance i wpisu kursu do Bazy Usług Rozwojowych

A co w programie 4 dniowego kursu na Wedding Plannera?

 

Dzień pierwszy

8 godzin 11 – 19

Zostań Konsultantem Ślubnym. Wprowadzenie do zawodu

Dzień drugi

8 godzin 10 -18

Organizacja ślubów i przyjęć weselnych

Zacznij swoją podróż w świecie organizacji wesel, stając się profesjonalnym konsultantem ślubnym. Odkryj, czym tak naprawdę jest ten zawód i jakie niesie za sobą korzyści. Poznaj szerokie spektrum obowiązków i rolę, jaką odgrywa konsultant ślubny w procesie organizacji wesel.
 
Przejdź przez drzwi świata ślubów w odpowiednim dress codzie i dowiedz się, jak ważny jest wizerunek konsultanta ślubnego. Opanuj cechy szczególne, które czynią z Ciebie profesjonalistę w tej dziedzinie. Poznaj skuteczne techniki organizacji czasu pracy, aby być efektywnym i zadowolonym z pracy.
 
Zastanów się, dlaczego wiele par decyduje się na zatrudnienie konsultanta ślubnego i jakie korzyści to przynosi. Zlikwiduj mity i przekonaj się, jakie są faktyczne możliwości w tej branży. Przyjrzyj się również wybranym konsultantom ślubnym w Polsce, którzy odnoszą sukcesy i mogą Cię zainspirować.
 
Następnie przejdź do analizy rynku ślubnego w Polsce. Zdobądź wiedzę na temat specyficznej branży weselnej i poznaj trendy, które obecnie królują na polskich przyjęciach weselnych. Dowiedz się, co wyróżnia wesele zorganizowane przez profesjonalnego konsultanta i jak możesz odnaleźć swoje miejsce na rynku.
 
Na koniec dnia posłuchaj gościnnego wykładu przedstawiciela firmy oświetleniowej, która jest kluczowym partnerem podczas organizacji wesel. Przekonaj się, jakie nowoczesne rozwiązania i efekty świetlne mogą wnieść wyjątkowy klimat do tego wyjątkowego dnia.
 
W tym dniu poznasz również tajniki współpracy z Parą Młodą i ich rodzicami. Zrozum oczekiwania Pary Młodej i naucz się budować dobre relacje. Dokładnie omów umowę z klientem, aby zapewnić przejrzystość i zrozumienie zasad współpracy. Przygotuj się na sytuacje kryzysowe i naucz się skutecznie je rozwiązywać.
 
Przejdź do ślubnego savoir-vivre i odkryj zasady etykiety ślubnej. Dowiedz się, jak tworzyć elegancką papeterię ślubną, jak odpowiednio nakryć stół i jak dobrać menu. Zdobądź wiedzę na temat serwowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz zasady dobrych manier dla Pary Młodej, gości i samego konsultanta ślubnego.
 
Przygotuj się również do roli koordynatora gości i dowiedz się, jak usadzić ich w odpowiednich miejscach. Naucz się odróżniać, co wypada, a czego nie, podczas różnych form przyjęć, zarówno w kontekście polskiej tradycji, jak i dyplomacji. Dowiedz się, jak prawidłowo komunikować się z klientami i stosować savoir-vivre w internecie.
 
Udział w tym dniu kursu Wedding Plannera pozwoli Ci zgłębić wiedzę na temat zawodu konsultanta ślubnego, poznać tajniki rynku ślubnego w Polsce, a także opanować etykietę i savoir-vivre ślubny. Będziesz miał dostęp do gościnnego wykładu firmy oświetleniowej oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności współpracy z Parą Młodą i ich rodzicami. Nie czekaj dłużej, dołącz do naszego kursu i zacznij swoją błyskotliwą karierę jako Wedding Planner!

Drugi dzień kursu stacjonarnego to doskonała okazja do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie organizacji przyjęć weselnych. Przez cały dzień będziesz poznawać etapy procesu organizacyjnego, a także kluczowe elementy składowe udanego wesela. To nie tylko zdobycie wiedzy, ale także praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać każdym aspektem uroczystości.

Nauczysz się planować i tworzyć harmonogramy, dzięki czemu będziesz mieć klarowny przewodnik po kolejnych etapach organizacji wesela. Będziesz również przygotowywać kosztorysy uroczystości, co pozwoli Ci precyzyjnie zarządzać budżetem i dostosowywać się do oczekiwań klientów.

Ważnym aspektem pracy Wedding Plannera jest umiejętność efektywnej współpracy z podwykonawcami. Na kursie dowiesz się, jak skutecznie budować bazę solidnych partnerów, którzy dostarczą wysokiej jakości usługi. Poznasz metody oceny podwykonawców pod kątem ceny, jakości i konkurencyjności, abyś zawsze mogł/a dokonywać najlepszych wyborów. Omówimy również kluczowe punkty umów, które będą zawierane z różnymi dostawcami, takimi jak lokale, zespoły muzyczne, fotografowie czy kamerzyści. Dzięki temu będziesz miał/a pewność, że wszystkie umowy są kompleksowe i chronią interesy Twojej firmy oraz klientów. W trakcie kursu będziesz miał/a również okazję wysłuchać gościnnego wykładu doświadczonego fotografa, kamerzysty lub zespołu weselnego, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z branży. To cenna okazja do zdobycia praktycznych wskazówek i inspiracji od profesjonalistów.

Kolejnym obszarem, na którym się skupimy, jest organizacja samego ślubu. Będziesz poznawać kluczowe elementy związane z różnymi rodzajami ceremonii, takimi jak śluby kościelne, cywilne, plenerowe oraz śluby międzynarodowe. Dowiesz się, jakie dokumenty są wymagane w poszczególnych przypadkach i jakie są porady organizacyjne dla każdego z nich. Będziesz także zdobywać wiedzę na temat tworzenia odpowiedniej oprawy muzycznej dla ślubu oraz zapewnienia atrakcji dla gości, które sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

Organizacja przyjęcia weselnego to kolejny ważny aspekt, na którym się skoncentrujemy. Poznasz tradycje, trendy i oczekiwania klientów dotyczące tradycyjnych polskich wesel oraz wesel tematycznych. Nauczysz się planować i przygotowywać budżet dla wesel plenerowych, uwzględniając namioty, cateringu oraz kwestie związane z bezpieczeństwem. Będziesz również zdobywać umiejętności rozmieszczania gości przy stołach, dobierania menu weselnego oraz tworzenia atrakcji kulinarnych i muzycznych, które zachwycą uczestników uroczystości.

Ten dzień kursu to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także praktyczne ćwiczenia i studia przypadków, które pozwolą Ci na bezpośrednie stosowanie poznanych technik i strategii. Będziesz gotowy/a na wyzwania związane z organizacją wesel i pewny/a swoich umiejętności jako profesjonalny Wedding Planner.

Dzień trzeci

8 godzin 10 – 18

Jak stworzyć od zera dochodowy biznes Wedding Plannera?

Dzień czwarty

8 godzin 09 – 17

Stylizacja i Koordynacja ślubów i wesel

Naucz się zarządzać agencją ślubną i stwórz efektywny biznesplan. Poznaj koszty początkowe i utrzymania agencji ślubnej, a także metody wyceniania usług organizacji wesel. Zdobądź umiejętności sprzedaży usług jako wedding planner, identyfikując cechy charakterystyczne klientów i wykorzystując skuteczne metody pozyskiwania klientów.
Poznasz również znaczenie PR i marketingu w branży ślubnej. Nauczysz się budować markę osobistą, analizować konkurencję i efektywnie komunikować się z klientami. Zdobędziesz wiedzę na temat tworzenia własnej strony internetowej, optymalizacji kosztów promowania stron oraz wykorzystania mediów społecznościowych w marketingu.
Skorzystaj z aktualnych statystyk dotyczących popularności Instagrama i Facebooka wśród grupy docelowej wedding plannerów. Poznaj strategie prowadzenia profesjonalnych kont na tych platformach, tworzenia angażujących postów, inspirujących treści oraz wykorzystania relacji na Instastory. Otrzymasz również wiele praktycznych przykładów i wskazówek dotyczących działań w mediach społecznościowych.
Zapoznasz się z przykładami kont innych wedding plannerów, zyskasz dostęp do aplikacji wspierających działania w mediach społecznościowych oraz poznasz wartościowe źródła inspiracji i wiedzy w tej dziedzinie.
Przygotuj się na audyt swojego konta Instagrama, wraz z przykładami idealnie uzupełnionych kont i skutecznych treści. Dostaniesz wskazówki dotyczące korzystania z hashtagów, relacji na Instastory oraz poznasz programy, które ułatwią Ci pracę w mediach społecznościowych.
 
Przejdźmy teraz do fascynującej tematyki stylizacji ślubu i wesela, która wprowadzi Cię w świat najnowszych trendów w ślubnym designie. Odkryjesz, jak dobrać odpowiednią stylizację, która idealnie odda charakter i preferencje Pary Młodej. Twoja wyobraźnia zostanie rozbudzona podczas poznawania tajników projektowania dekoracji ślubnych i weselnych. Będziesz zdolny/a tworzyć magiczne i niepowtarzalne aranżacje, które zachwycą wszystkich gości.
Ale stylizacja to nie tylko dekoracje – zanurzymy się również w świat ubioru, aby zapewnić kompletną harmonię wizualną. Nauczysz się, jak odpowiednio dobrać stylizację dla Panny Młodej, Pana Młodego, druhen i drużbów, aby byli w doskonałym zgodzie ze stylistyką całego wesela. Będziesz wyposażony/a w wiedzę, która pozwoli Ci uniknąć największych stylizacyjnych pułapek i radzić sobie z nimi sprawnie i kreatywnie.
Kiedy mamy już wymarzoną stylizację, nie możemy zapomnieć o szczegółach, które dopełnią całą oprawę. Poznasz sekrety doboru idealnego pojazdu ślubnego, którym Para Młoda przejedzie do ślubu i wesela. Nauczysz się również, jak zadbać o dekoracje pojazdu, aby były zgodne z całą koncepcją stylizacyjną.
Kolejnym tematem, który poruszymy, jest koordynacja dnia ślubu. Przejdziemy przez główne założenia i cele tego procesu, a Ty będziesz mógł/a zanurzyć się w roli koordynatora ślubnego, tworząc scenariusz tego wyjątkowego dnia. Poznasz zasady pracy koordynatora, a także dowiesz się, jak spełnić oczekiwania Pary Młodej i zapewnić wsparcie dla wszystkich gości. 
 
 
Na koniec tej ekscytującej przygody czeka Cię test sprawdzający Twoją wiedzę, który pozwoli Ci przypomnieć i utrwalić nabyte umiejętności. A potem nadejdzie moment, na który czekałeś/aś – uroczyste rozdanie certyfikatów, które będzie podsumowaniem Twojego udziału w kursie i potwierdzeniem zdobytej wiedzy. To nie tylko wspaniała chwila, ale również dowód Twojego profesjonalizmu i gotowości do działania jako Master of Wedding Planner & Wedding Manager.
Przyjdź, dołącz do naszego kursu stacjonarnego i pozwól swojej wyobraźni płynąć wśród stylizacyjnych inspiracji i praktycznych umiejętności. Czekają na Ciebie wiedza, doświadczeni wykładowcy, praktyka przy organizacji prawdziwych ślubów, nieograniczone wsparcie po kursie i wiele więcej!

W cenie kursu otrzymasz  dodatkowe korzyści o wartości 2 tys. zł!

 

 1. Stustronicową książkę szkoleniową: Otrzymasz obszerną książkę zawierającą dokładny opis wszystkich poruszanych zagadnień na kursie. Będzie to cenny podręcznik, który będzie Ci służyć jako wszechstronne źródło wiedzy. Wartość książki 350 zł.
 2. Wzory umów: Dostaniesz kompletny wzór umowy z klientem przygotowanej przez prawnika o wartości 1490 zł, który używamy w Agencji SPINKI. Będziesz mieć gotowe szablony do współpracy z podwykonawcami, klientami i innymi istotnymi podmiotami, co ułatwi Ci prowadzenie profesjonalnej działalności.
 3. Wzory harmonogramu i scenariusza dnia ślubu: Otrzymasz przykładowe wzory harmonogramu i scenariusza, które pomogą Ci w planowaniu i organizacji ślubów. Dzięki nim będziesz mieć klarowny plan działania i efektywnie zarządzać przebiegiem wydarzeń w dniu ślubu. Wartość tych dokumentów 150 zł.
 4. Dyplom ukończenia kursu: Po zakończeniu kursu otrzymasz oficjalny dyplom ukończenia. To ważne wyróżnienie potwierdzające Twoje kwalifikacje i zdobytą wiedzę.
 5. Tytuł Zawodowy: Po ukończeniu kursu otrzymasz tytuł “Master of Wedding Planner & Wedding Manager”, który jest zgodny z krajowym standardem kompetencji zawodowych dla Wedding Plannerów. To prestiżowy tytuł, który podkreśla Twoje umiejętności i profesjonalizm.
 6. Praktyka: Kurs umożliwia odbycie praktyk przy koordynacji prawdziwego dnia ślubu oraz kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Dzięki temu będziesz miał/a możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności.
 7. Wsparcie merytoryczne po kursie: Po zakończeniu kursu otrzymasz nieograniczone wsparcie merytoryczne od prowadzących kurs. Będziesz mógł/a korzystać z ich wiedzy i doświadczenia, co pomoże Ci w dalszym rozwoju zawodowym. Dodatkowo, zostaniesz zaproszony/a do ekskluzywnej grupy absolwentów kursu na Facebooku, gdzie będziesz mógł/a wymieniać się doświadczeniami i wspierać się wzajemnie.
 8. Możliwość współpracy B2B: Kurs otwiera również możliwość współpracy B2B z Agencją ślubną Spinki przy organizacji wesel w Polsce i za granicą. To doskonała szansa na nawiązanie cennych kontaktów i rozszerzenie swojej działalności.
 9. Gwarancja wysokiego standardu nauczania: Kurs prowadzony jest w małych grupach o ograniczonej liczbie uczestników, co zapewnia wysoki standard nauczania i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Będziesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksowe szkolenie o najwyższej jakości.
 10. Całodzienny catering: Podczas kursu zapewniamy całodzienny catering, dzięki czemu będziesz mógł/a skoncentrować się na zdobywaniu wiedzy bez konieczności martwienia się o posiłki.

To niezwykle atrakcyjna oferta, która zapewnia Ci kompleksowe przygotowanie do pracy Wedding Plannera

Nie myśl teraz jak pozytywny wpływ na Twoją karierą będzie miał ten kurs.

Sprawdź dla kogo jest kurs Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera?

 
Kurs Błyskotliwa Kariera Wedding Plannera jest skierowany dla wszystkich osób zainteresowanych zawodem Wedding Plannera, niezależnie od ich obecnej lub wcześniejszej profesji. Bez względu na to, czy już pracujesz w branży ślubnej w innym zawodzie, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę jako Wedding Planner nie mając doświadczenia z branżą ślubną, ten kurs zapewni Ci niezbędne narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć motywację i prawidłowe zaplanowanie swojej drogi rozwoju.

Dla osób pracujących w branży ślubnej w innych zawodach, ten kurs okaże się niezwykle wartościowy. Zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Ci poszerzyć swoje kompetencje i efektywnie działać jako Wedding Planner. Będziesz mógł/a wykorzystać swoje doświadczenie w branży ślubnej i wzbogacić je o techniki motywacji i wywierania wpływu, które pozwolą Ci zbudować silne relacje z klientami i osiągać lepsze wyniki w swojej pracy.

Dla początkujących Wedding Plannerów, ten kurs będzie świetnym punktem startowym. Nauczysz się, jak pozyskiwać więcej klientów i skutecznie promować swoje usługi. Dowiesz się, jak budować zaufanie i zdobywać lojalność klientów. Opracujemy razem strategie, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować sukces swojego biznesu jako Wedding Planner.
 
Dla Managerów lokali weselnych. Ten kurs pomoże Wam w pełni wykorzystać potencjał waszych biznesów. Nauczysz się, jak wpływać na zespół pracowników, aby osiągali lepsze wyniki. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci budować skuteczne partnerstwa z Wedding Plannerami i dostawcami usług ślubnych. Dowiesz się, jak stworzyć unikalną ofertę, wyróżnić się na tle konkurencji, zwiększyć rentowność swojego biznesu i zainteresować swoim miejscem zamożnego klienta.
Nie ważne, w jakim momencie swojej kariery się znajdujesz – ten kurs zapewni Ci inspirację, wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci rozwijać się i odnosić sukcesy. Wykorzystasz te umiejętności bez względu na to co będziesz robić w przyszłości. 
Przyłącz się do nas i otrzymaj narzędzia, które wzmocnią Twoją motywację i przyczynią się do dynamicznego rozwoju Twojej kariery Wedding Plannera. Osiągaj lepsze rezultaty, zdobywaj nowe umiejętności i buduj swoją drogę do sukcesu w branży ślubnej.
 
 

Odkryj swoją przyszłość

Skąd zaczniesz, a dokąd dojdziesz?

Tworząc “Błyskotliwą Akademię Wedding Plannera”, miałam jasno określony cel – wyposażenie absolwentów w kompleksową wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu na rynku ślubnym, zarówno jako konsultanci ślubni, jak i przedsiębiorcy. Po ukończeniu szkolenia, absolwenci posiadają niezwykle wszechstronną wiedzę i umiejętności.
Absolwent doskonale zna tajniki doskonałej organizacji wesela, umiejętnie rozkładając ją w czasie aż do dnia ślubu. Potrafi również oceniać portfolio i czytać oferty podwykonawców, precyzyjnie określając ich wartość w stosunku do ceny. Posiada dogłębną wiedzę na temat rynku ślubnego, umiejętność pisania scenariuszy i skutecznego koordynowania dnia ślubu. Dzięki temu, potrafi przewidzieć potencjalne problemy i skutecznie im zapobiegać.
 
Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” może pracować jako niezależny konsultant ślubny, posiada wiedzę i umiejętności, aby założyć własną firmę, a także może pełnić rolę drugiego konsultanta ślubnego, pracując dla innych agencji. Dodatkowo, jeśli uczestniczył w praktykach, może zostać wykwalifikowanym koordynatorem ślubów i wesel. 
Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” ma szeroki zakres możliwości zawodowych. Może pracować jako menedżer lokalu, sali weselnej lub hotelu. Ponadto, posiada wiedzę i umiejętności, które pozwolą mu zorganizować własny ślub i wesele, czerpiąc zadowolenie zarówno jako profesjonalista, jak i jako przyszły małżonek.
Absolwent “Błyskotliwej Akademii Wedding Plannera” ma również umiejętność budowania silnej marki agencji ślubnej oraz prowadzenia własnego biznesu. Posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wystartować z własną firmą, unikając podstawowych błędów. Jednakże, jeśli praca jako Wedding Planner ma być jedynie dodatkowym zajęciem, absolwent jest dobrze przygotowany do tego zadania. Potrafi skutecznie pozyskiwać klientów, zna różne metody dotarcia do nich oraz umiejętnie wycenić swoją pracę, utrzymując się na konkurencyjnym rynku ślubnym.
Przenieś się wyobraźnią w przyszłość i zobacz siebie w zawodzie swoich marzeń, otoczonym malowniczymi sceneriami i przepięknymi emocjami ślubnymi. Wyobraź sobie, jak stoisz wśród zachwyconych par, chwytając niepowtarzalne chwile ich miłości.
Poczuj euforię, kiedy tworzysz magiczne i niezapomniane wspomnienia, w pełnym romantyzmu otoczeniu, gdzie Twoja praca przynosi innym radość i wzruszenie. Przenieś się w tę przyszłość i uwierz w swoją zdolność do osiągnięcia tego pięknego zawodu, który pozwoli Ci łączyć miłość, sztukę w wyjątkowych miejscach.
 
Ale pytanie brzmi: Kim będziesz po kursie?

 

Będziesz mistrzem swojej dziedziny. Przez ten kurs zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć doskonałość w swoim zawodzie. Będziesz czuć się pewnie i kompetentnie, rozwiązując trudne problemy i podejmując wyzwania. Twoja wiedza będzie wykraczać poza granice standardowych ram, a Ty staniesz się autorytetem dla innych w swojej branży.
Będziesz liderem. Ten kurs wyposaży Cię nie tylko w techniczne umiejętności, ale również w umiejętność kierowania i inspiracji innych. Twoja motywacja, wiedza i determinacja będą czynnikami, które przyciągną innych do Ciebie. Będziesz mogła przewodzić zespołowi, wpływać na innych i budować skuteczne relacje zawodowe.
Będziesz twórcą zmian. Ten kurs otworzy przed Tobą drzwi do innowacji i kreatywności. Będziesz miała możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań, które mogą przekształcić branżę lub społeczność, w której działasz. Twoja energia i pasja będą napędzać Cię do działania i tworzenia pozytywnych zmian wokół siebie.
Będziesz inspiracją dla innych. Twoje osiągnięcia i postęp po kursie staną się przykładem dla innych. Będziesz mogła/mógł dzielić się swoją historią sukcesu, motywować innych do podjęcia działania.

 

TERMINY I MIEJSCA KURSÓW


Najbliższy termin

24 – 27 października w Warszawie

Hotel AIR
Aleja Krakowska 42
Pozostały wole miejsca

Zapisy trwają do 20 padziernika

Cena kursu: 4514 zł

Rezerwuję miejsce

 

Przesłanie rezerwacji nie obliguje Cię do wzięcia udziału, czy płatności za kurs. 

Opłacenie kursu jest potwierdzeniem zgłoszenia i zapewnieniem sobie miejsca na kursie.

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. 


Miejsca, ceny i terminy pozostałych kursów stacjonarnych

styczeń 2024
     Miejsce  wkrótce

Cena: 4514 zł

Rezerwuję miejsce
luty 2024
     Miejsce  wkrótce

Cena: 4514 zł

Rezerwuję miejsce
marzec 2024
     Miejsce  wkrótce

Cena regularna: 4514 zł

Rezerwuję miejsce
kwiecień 2024
     Miejsce  wkrótce

Cena regularna: 4514 zł

Rezerwuję miejsce

Wielkość grup szkoleniowych: min. 5 do 20 osób.


Czas trwania: 4 dni po 8 godzin: wtorek – piątek
W godzinach:
Dzień pierwszy: 11.00 – 19.00
Dzień drugi, trzeci: 10.00 – 18.00
Dzień czwarty: 9.00 – 17.00

Cena 4 dniowego kursu stacjonarnego:

4514 zł 

W cenie kursu nie ma noclegu. Nie wpłacasz zaliczek po zapisie. Jednorazowa płatność za kurs jest wymagana na min. 21 dni przed jego terminem. Jeżeli zapisujesz się poniżej tego terminu i chcesz mieć zapewnione miejsce na kursie, zapłać zaraz po zapisie. Instrukcję otrzymasz w mailu po przesłaniu zgłoszenia. O zapewnionym miejscu decyduje kolejność wpłat za kurs.

Zapisy na koordynację oraz miejsce i data koordynacji dania ślubu ustalana jest indywidualnie po kursie.

W cenie kursu są lunche, woda, kawa, herbata, przekąski. Materiały dydaktyczne: księga szkoleniowa, umowa z klientem, harmonogram organizacji ślubu i  wesela, brief badania potrzeb klienta, scenariusz dnia ślubu, lista podwykonawców. 

DOFINANSOWANIE  Z B.U.R. DO 80%

dla właścicieli firm lub ich pracowników

DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY DO 100%

dla osób zarejestrowanych w urzędzie 

Zapisz się

  BŁYSKOTLIWA KARIERA WEDDING PLANNERA - 3-dniowy kurs hybrydowy - cena 3790 zł.

  Potocki Dwór k/Jędrzejowa 26-28 sierpnia 2024Potocki Dwór k/Jędrzejowa 23-25 września 2024Potocki Dwór k/Jędrzejowa 28-30 października 2024Potocki Dwór k/Jędrzejowa 25-27 listopada 2024

  Wyrażam zgodę marketingową na wykorzystanie wizerunkuTAKNIE